Rubriky

Agent 007 objevuje duo vůní

James Bond 007 Fragrances představuje své vůbec první duo vůní pro něj i pro ni: 007 Pour Homme a 007 Pour Femme. Vůně jsou inspirované chladnými oblohami Norska a ohnivými západy slunce Jamajky, dvěma místy z nadcházející Bondovky No Time to Die. Tyto vzrušující nové vůně jsou k dostání od ledna 2020.

007 Pour Femme (EdP 30 ml a 50 ml, Deodorant Natural Spray 75 ml)

Okouzlující nová vůně pro ženy je inspirována zlatavou oblohou při západu slunce, kdy se světlo za celý den zatřpytí naposledy. Orientální květinová vůně byla vytvořena pro silné a sebevědomé ženy a jejím základu ucítíte živelný noční jasmín. Na vrcholu dominuje vůně z hrušek a mandarinek v kombinaci se svěží vůní frézií. Srdcem vůně je půvabný jasmín a cedrové dřevo. Jak se vůně vyvíjí, teplé tóny skořice, vanilky a tonkových bobů vytvářejí neodolatelnou a jedinečnou vůni.

007 Pour Homme (EdT 30 ml a 50 ml, Deodorant Natural Spray 75 ml)

Vůně byla navržena tak, aby vyzařovala nenucenou eleganci s vytříbeně aromatickou vůní. Evokuje stinnou temnotu noci a dodává tak pocit chladné mužnosti. Podmanivá vůně začíná chladným mixem arktických a mentolových nót, které jdou do kontrastu s náznakem kořeněné vůně černého pepře. Tento svěží mix pokračuje do zeleného aromatického srdce vůně cedrového listu, levandule a rozmarýnu. Nakonec vůni podtrhává zemitá vůně pačule, dřevitého vetiveru a pryskyřičného suchého jantaru, což dodává vůni punc sofistikovanosti.

Nejmodernější technologie 007 Pour Homme umožňuje mužům vychutnat si odvážný dotek vynalézavosti díky své inovativní technologii black-to-clear. Tato toaletní voda se jako první mezi pánskými lifestyle vůněmi představuje černou barvou, která se při aplikaci změní na průhlednou. Tato patentovaná technologie byla vyvinuta na základě studií vědy o polymerech, vlastností filmu a technologie barev a vyznačuje se specifickou kombinací extraktu z ostružin a unikátního systému barvení.

Ikonický design: Flakonky odpovídají charakteristickému designu flakonů a krabiček 007 Signature, a tak mají vůně 007 Pour Homme a 007 Pour Femme ikonický a nadčasový vzhled.

V pořadí 25. bondovka No Time to Die bude mít v našich kinech premiéru 8. dubna 2020 pod názvem Není čas zemřít. Agenta 007 naposledy ztvární Daniel Craig, v roli Bondgirl se znovu představí Léa Seydoux.

 

https://www.csfd.cz/film/331261-neni-cas-zemrit/videa/

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Agent 007 objevuje duo vůní”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *