Rubriky

Až 4 týdny bez chloupků

Nebaví vás stále dokola si holit nohy? Vyzkoušejte šetrnou epilaci přírodními vosky, která zanechá pokožku dokonale hladkou, vláčnou, ošetřenou, bez podráždění a alergické reakce. Oblíbený způsob dlouhodobé depilace celého těla, který kromě výsledku 3–4 týdnů bez nežádoucích chloupků, zahrnuje ještě následné ošetření bio rostlinnými oleji, vás maximálně připraví na letní dovolenou. Pokožka včetně citlivých zón, jako je podpaží, třísla či obličej, zůstane dokonale hladká, zklidněná a hydratovaná.

Celá procedura z nabídky OliOla Organic Beauty studia, začíná aplikací speciálního přípravku proti zarůstání chloupků: ten pokožku odmastí a připraví na samotný zákrok. Epi-land přírodní vosk z pryskyřice zachytí i velmi krátké, jemné a dorůstající chloupky. Na epilace se specializuje Olga Svobodová, která díky mnohaleté praxi pracuje velmi rychle a téměř bezbolestně. Po epilaci těla či jemných chloupků v obličeji následuje příjemné ošetření vybranými bio rostlinnými oleji, díky nimž je pokožka po zákroku jemná a optimálně hydratovaná.

Epilace horkým voskem stojí 190–1890 Kč dle požadované partie. Rezervace jsou možné přes rezervační systém, více o proceduře na stránkách www.OliOla.cz

Filozofie OliOla: OliOla Spa Salon nedělá kompromisy mezi zdravím a krásou. Veškeré výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby kromě funkčnosti byly bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aroma, silikony… Vyškolený personál pracuje s přípravky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, fair trade surovin, organických extraktů a esenciálních olejů. 90 % přípravků je veganských a samozřejmě netestovaných na zvířatech.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Až 4 týdny bez chloupků”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *