Rubriky

Blažek představuje pánskou kolekci na jaro a léto 2019

Po módních kampaních v Irsku a Portugalsku v minulých sezonách se tvůrci kolekce pánského oblečení značky BLAŽEKvydali na ostrov Lanzarote. Barevnost přírodních scenérií typických pro Kanárské ostrovy zpracovává podle aktuálních trendů, v nichž se mísí sportovní odívání s tradiční pánskou krejčovinou.

Kolekce jaro/léto 2019 rozvíjí ideu moderního pánského šatníku, který je založen na nadčasových kouscích nošených s trendovými doplňky a detaily. Přímo tak navazuje na podzimní kolekci, jež se soustředila na obleky a košile v tónech modré, šedivé a cihlové. Na jaro a léto značka Blažek tyto tři barvy uvádí v podobě, která vychází ze severoafrických reálií. Tmavší odstíny modré v mírně lesklém provedení odkazují na noční oblohu, popelavě šedá, petrolejově zelená a světlá varianta khaki pak evokují ostrovní venkov, k němuž se vztahují i jemné odstíny hnědé, inspirované fasádami tamních historických staveb. Ty vyznívají na prodloužených tunikách s výrazným pruhem.

Designérský tým v čele s Janou Kuťkovou staví tyto inspirační zdroje do kontrastu se sportovními prvky, jež v současnosti ovlivňují pánskou módu. Sportovnímu duchu kolekce odpovídají i střihy, které vytvářejí slim až extra slim siluetu. Mužům s atletickou postavou jsou určeny obleky střihu Sport, které jim přináší větší pohodlí, a to nejen v oblasti hrudníku a ramen, ale zejména kolem stehen a hýždí.

Kolekce Blažek jaro/léto 2019 obsahuje řadu Essential na každodenní nošení do města i do kanceláře, Formal a Ceremony na večerní i denní společenské příležitosti a stylovou Informal.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Blažek představuje pánskou kolekci na jaro a léto 2019”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *