Rubriky

Červený koberec je nejprestižnější místo, kde mohou celebrity předvést svůj hvězdný styl.

Karlovarský filmový festival je zpět a s ním i róby na červeném koberci. Červený koberec je jedním z mála míst kde se VIP osobnosti mohou předvést a ukázat se, světu v nejlepším světle. Velká večerní, dokonalí účes a líčení, by měla být samozřejmost. Kdo se drží trendů a kdo si s módou hlavu neláme?

Jedním z letošního trendu ve společenských šatech, je umírněná vyzývavost. Nenosí se odhalená stehna, břicha ani ramena. Vrací se rafinovaná ženskost a elegance.

Společenským šatům s končícím létem vévodí hlavně bílá, tělová, zlatá barva a také pastelové tóny. Materiály mohou mít decentní odlesky zlaté, stříbrné nebo měděné. Také satén, krajku i šifon najdeme letos na přehlídkových modelech. Trendy jsou také  jemné šperky a výraznější líčení.

Jitka Čvančarová

Herečka zvolila Modré šaty od  slovenského návrháře Borise Hanečky. Nabírání okolo prsou, obrovská sukně a otevřený dekolt, jsou trochu moc. Ani materiál není ideálně zvolen a mačká se, což na celkovém dojmu plusové body nepřidá. K tomuto outfitu se hodí výraznější líčení, Jitce výrazný make-up sluší a unese ho. I účes patří spíše k průměru. Dress code určitě splnila – šaty jsou na červený koberec vhodné. Příště by Jitka, ale neměla zvolit spíše minimalistické šaty. Přesto, byla Jitka na červeném koberci za hvězdu a nepřehlédnutelná.

Andrea Bartošková

Elegantní a decentní bílé šaty, jaké zvolila pani Andrea patřily k nejlepším modelům na zahajovacím večeru Karlovarského festivalu. Jednoduchý střih, ideální kombinace průhledných a neprůhledných materiálů s jemným leskem, působí slavnostně a žensky. Vše měla manželka pana Bartošky skvěle sladěné, šaty doplněné dobře zvolenými náušnicemi, kabelkou. Nechybělo ani krásné líčení, výrazná rtěnka a jednoduchý účes. Mikádo jí moc sluší.

Jitka Schneiderová

Na červeném koberci při zahajování filmového festivalu se také předvedla také Jitka Schneiderová v bílých šatech módní značky Chloé a šperky od Bvlgari. Rafinovanost a ženskost šatů herečce sedne. Jitka má hezkou postavu, proto si může dovolit nejrůznější střihy šatů. Jemný make-up se do celkového stylu hodí. Účes je jednoduchý, nenápadný. Výraznější vlny nebo větší objem by nebyl na škodu. Jitka jako již tradičně patřila k velkým hvězdám červeného koberce.

Tak vzhůru na červené koberce…

Kája Pavlíček

Zdroj: NET

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Červený koberec je nejprestižnější místo, kde mohou celebrity předvést svůj hvězdný styl.”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *