Rubriky

Československé finále Schwarzkopf Elite Model Look 2019

Tak jako každý rok předznamenává konec srpna odstartování plejády velkolepých módních show – a totiž prestižním vyhlášením výsledků modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019. Čeští a slovenští vítězové budou naše dvě země reprezentovat na světovém finále. I letos se slavnostní finálový večer, který se konal 27. 8., nesl ve znamení světové módy v luxusních prostorách Španělského sálu Pražského hradu.

Československé finále Schwarzkopf Elite Model Look proběhlo již po osmadvacáté. Značka Rowenta byla tradičním partnerem soutěže a opět se podílela na perfektním vlasovém stylingu všech 23 finalistů. Čestná porota pod vedením někdejší ambasadorky značky Rowenta, topmodelky Daniely Peštové, z nadějných mladých modelingových talentů vybrala pro světové finále Elite Model Look Sebastiana Klimeše a Kláru Binderovou za Česko a za Slovensko se o vítězství utkají Andrej Chamula a Charlotta Kušnírová.

V rámci finále byla představena úplná novinka značky Rowenta for Elite, nejtenčí kulma na trhu: Curls Forever (CF3112). S ní docílíte během chvíle prstýnkových loken v afro stylu. Inovativní ultra tenký design kulmy s průměrem 10 mm přenese veškeré teplo na navinutý pramen vlasů, výsledný účes je dlouhotrvající jako od profesionálního kadeřníka! Eliptická kulma má unikátní pečující povrch Keratin&Shine, při každodenním používání nedojde k poškození vlasů. Keratin spolu s efektem ionizace vlasy uhladí, zanechají je zářivě lesklé a poddajné. Curls Forever se na vlasům přívětivou teplotu 180 stupňů zahřeje během 30 vteřin. Součástí balení je stylingová rukavice pro komfortní natáčení pramene na kulmu beze strachu z popálení prstů. Doporučená cena je 899 korun.

Do soutěže Elite Model Look se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z více než 30 států. Česko i Slovensko přitom bývají velice úspěšné země na světových finále. O budoucích modelkách a modelech rozhodla porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. Vítěze z řad mladých mužů vyhlásily topmodelky a ambasadorky soutěže Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová. Jména vítězek oznámili čestná předsedkyně poroty Daniela Peštová a šéf soutěže Saša Jány. „Jsem ráda, že mohu v roli čestné předsedkyně poroty podpořit nadějné talenty na začátku jejich modelingové kariéry, důležitou roli hraje charisma, energie, profesionalita, ale dnes i jejich prezentace na sociálních sítích,“ řekla topmodelka Daniela Peštová.

Vítězové za Českou republiku – Klára Binderová a Sebastián Klimeš (pár vpravo) a  za Slovenskou republiku – Charlotta Kušnírová a Andrej Chamula (pár vlevo)

Influencerky značky Rowenta

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Československé finále Schwarzkopf Elite Model Look 2019”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *