Rubriky

Chanel make-up kolekce na léto 2019

LUCIA PICA, CHANEL Global Creative Makeup a Designer, čerpala inspiraci pro nejnovější kolekci LUMIÈRE ET CONTRASTE z efektů světel a stínů zachycených během jejích cest po východní Asii. Vytvořila kontrastní paletu jemných, smyslných, reflexních a tajemných make-upů, které rozzáří vaši tvář.

OBLIČEJ

Tentokrát není důležité stínování, ale spíše rozzáření tváře. Exkluzivní přípravek kolekce DUO BRONZE ET LUMIÈRE propůjčí vaší pleti broskvově béžové a zlatě čokoládové tóny.

OČI

Konturování očí patří k nejodvážnějším prvkům této kolekce. Jemný lesk je inspirovaný tajemnými vibracemi reálií východní Asie. Krémovými očními stíny dodáte očím hloubku a definici, práškovými stíny zase barvu a lesk. „STYLO OMBRE ET CONTOUR můžete použít k vytvoření kouřového efektu,“ vysvětluje Lucia Pica. „Dvě matné a dvě třpytivé barvy LES 4 OMBRES je perfektně doplňují. Důležité je dodat očím lesk a k tomu slouží OMBRE PREMIÈRE GLOSS. Zbožňuji textury, které se navzájem doplňují.“

RTY

K dispozici jsou dva elegantní odstíny – růžovobéžový a pudrově růžový. Zanechávají na rtech jedinečný orosený lesk. „ROUGE COCO FLASH i lesklejší ROUGE COCO GLOSS (který je k dispozici pouze v USA a Japonsku) zvýrazní rty a umocní hloubku očí,“ dodává Lucia Pica.

NEHTY

Ze svého výletu do Japonska a Jižní Koreje přivezla Lucia Pica laky na nehty LE VERNIS v pastelových tónech světle růžové, nebesky modré a levandulové.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Chanel make-up kolekce na léto 2019”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *