Rubriky

Cyklistické brýle a doplňky

Cyklistická sezona je zahájena a míst k objevování je kolem nás skutečně mnoho. Proto neváhejte a vyrazte na kole prozkoumat krásy naší republiky! Než však šlápnete do pedálů, je potřeba se náležitě vybavit. Přinášíme typy pro cyklistické nadšence i profesionály z aktuální nabídky cyklistických brýlí a doplňků od značek Oakley, POC a 100%, které nabízí kamenná prodejna OpticLab Sport a její e-shop.

100% AIRMATIC BLACK/CHARCOAL

Cyklistické rukavice 100% AIRMATIC BLACK/CHARCOAL vynikají kvalitou a inovativním designem. Kombinovaná konstrukce Airmatic spojuje pohodlí a všestrannost do skvěle padnoucí univerzální rukavice. Díky kombinaci odlehčené síťoviny a perforaci v dlaňové části, je zajištěna efektivní ochrana před puchýři. To v souladu se zachováním maximální pohyblivosti a funkce odvádění vlhkosti. Perfektní rukavice pro všechny typy ježdění.

100% COGNITO ORANŽOVÝ

Zdravé sebevědomí je základem každého zážitku! Cyklistické rukavice 100% COGNITO jsou ideálním „parťákem“ i do nejnáročnějšího terénu. Kloubní chránič D30 poskytuje nejvyšší úroveň ochrany proti nárazu. Perforovaný jednovrstvý materiál Clarino na dlani navíc zajišťuje ještě větší požitek z jízdy, a to díky vynikajícímu uzpůsobení pro proudění vzduchu.

POC MTB Pure Tee Polka Tumarline Navy

Cyklistický dres POC MTB Pure Tee Polka Tumarline Navy by neměl chybět všem jezdcům, kteří mají adrenalin jako součást DNA. Tmavě modré sportovní triko, vyrobené z lehké a prodyšné síťoviny, najde využití na každém letním trailu. Za zmínění stojí také praktické kapsičky na zip, do kterých se vejde vše potřebné na cesty.

100% Racecraft 2

Bike brýle 100% Racecraft 2 by neměly chybět ve výbavě žádného milovníka adrenalinových sjezdů na kole. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a trailovému jezdci zajišťují skvělou viditelnost s neobvykle širokým zorným polem. Čočka je navíc opatřena povrchovou úpravou a vylepšená konstrukce skvěle sedí na každém typu obličeje.

Oakley Jawbreaker™ Retina Burn Collection

Celorámové cyklistické brýle Oakley Jawbreaker™ Retina Burn Collection posouvají cyklistické brýle na zcela novou úroveň. Unikátní jsou například přepěťovými porty pro proudění chladícího vzduchu nebo komponenty Unobtainium® pro pohodlné a bezpečné uchycení. Díky technologii Switchlock™ lze navíc jednoduše měnit čočky pro optimalizaci vidění v jakémkoli prostředí.

Oakley Plazma

Kultovní vzor Racing Jacket byl inspirací pro loňský model cyklistických brýlí – Oakley Plazma. Vynikají nízkou hmotností a vysokou odolností proti nárazu. Nosníky z materiálu Unobtainium® zaručují celodenní pohodlí a udržují brýle na svém místě i při intenzivní námaze. Revoluční skla Prizm, která poskytují neuvěřitelný kontrast a detail při široké škále světelných podmínek.

Oakley Kato

Cyklistické brýle Oakley Kato mají bezkonkurenční design, který nechává vyniknout maximální zorné pole. Patentovaná technologie HDO garantuje vynikající jas a ostré vidění pod jakýmkoliv úhlem. To vše v souladu s technologií čoček Oakley Plutonite, jež zajišťuje nejvyšší UV ochranu. Jedná se tak o brýle s maximálním výkonem, které na sobě nebudete téměř vnímat. Citelně chrání pouze váš zrak.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Cyklistické brýle a doplňky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *