Rubriky

Dámská vůně s atmosférou moře

Značka TRUSSARDI představuje novou dámskou vůni DONNA PINK MARINA, svěží květinovou, jako vánek, který vane od moře.

Představte si krásné chvíle během dne na pláži, kdy písek hřeje, ale už nepálí a slunce pomalu klesá za obzor. Ve vzduchu je cítit směs aromat ovoce, květů a dřevin. Od moře pronikají svérázné slané tóny dotvářející podvečerní harmonickou vůni. Mořské vlny se dotýkají břehu a vše má nádech růžové. Scenérie připomíná proslulá místa jako pláž Budello na souostroví Maddalena, známou růžovým pískem, nebo pláž Frati Bay na ostrově Elba, pokrytou jemnými bílými kamínky, které vlivem slunce mění svou barvu.

Pink Marina, nová dámská toaletní voda od Trussardi Parfums, se inspiruje touto speciální atmosférou. Nathalie Lorson ze společnosti Firmenich sestavila voňavou kompozici jako spojení šťavnatých tónů růžového grapefruitu, návykově svěžích tónů melounové dřeně a jiskřivé energie citrónové šťávy. Počáteční zářivou svěžest střídá akord rafinované a vyvážené směsi květů neroli, písečného narcisu a mořské soli. Harmonii uzavírá smyslné, krémové spojení santalového dřeva, cedru a pačuli.

Flakon vůně Donna Pink Marina je vyroben z bílého skla, které zdobí růžové pásky evokující písečné útvary utvořené větrem. Okraje čtvercového flakónu lemuje hliníkový pás v růžové barvě a finální ozdobou designu je růžový uzávěr s elegantní mašličkou.

K dostání exkluzivně v parfumeriích Douglas.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dámská vůně s atmosférou moře”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *