Rubriky

Dárek pro vašeho psího kamaráda

DUETTO je šampon, který důkladně vyčistí srst vašeho pejska, ale zároveň se postará i o vaši pokožku, a to především díky vyvážené pH receptuře. Společnost OWAY zařadila nově do své nabídky produkt pro domácí mazlíčky. Ocení ho především ti, kteří rádi rozmazlují své pejsky výběrem profesionálních a kvalitních produktů.

Aktivní složky:

Biodynamický sporýš – vytrvalá rostlina, která poskytuje výživu, podporuje rovnováhu hydrolipidové vrstvy a posiluje pojivovou tkáň. Regeneruje pokožku, zejména tu mastnou.

Organický proskurník – je vysoce uznáván pro své hydratační a protizánětlivé účinky. Kromě toho také uklidňuje a chrání.

Etický euterpe – je sklízený v amazonském pralese a bývá nazýván „plodem života“. Má ochranné, protistárnoucí a regenerační vlastnosti. Dodává lesk a hydrataci.

Jitrocel – je vhodný k ošetření jemné pokožky, má zvláčňující, uklidňující a osvěžující vlastnosti.

OWAY DUETTO šampon (240 ml)

Hloubkově čisticí šampon zanechává srst vašeho pejska zářivou a jemnou. Pokožka vašich rukou je po užití jasná a hebká. Dokonale vyvážená receptura je bohatá na vysoce kvalitní přírodní účinné látky. Jemná vůně příjemná pro majitele, ale i jejich čtyřnohé kamarády.

IMPRONTA ručeně vyráběná keramická miska

Keramická miska pro naše čtyřnohé kamarády je vyrobena ve Faenzi, světovém městě keramiky. Díky vnitřnímu laku je dokonale kompatibilní s vodou a jídlem.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dárek pro vašeho psího kamaráda”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *