Rubriky

David Beckham: pánská kosmetika House 99

David Beckham, módní ikona a tvář různých kosmetických výrobků, se rozhodl po linii vůní uvést také vlastní značku pánské kosmetiky House 99. Testování v laboratořích a u holičů trvalo měsíce, stejně jako výběr perfektních ingrediencí. Záležet si dal i na obalech, logu nebo názvech výrobků. „Chci být v pohodě, zkoušet nové věci a hledat svůj styl. Značku House 99 jsem vytvořil, abych inspiroval i ostatní chlapy a zároveň jim poskytl ty správné produkty. Když se o sebe staráte, vypadáte dobře. A když dobře vypadáte, dobře se i cítíte,“ tvrdí David.

Značka House 99 je tu proto, aby v první řadě podpořila muže a umožnila jim vytvořit si vlastní styl. Jiné značky pánské kosmetiky mají většinou úzce zaměřené produktové řady. House 99 nabízí komplexní řadu péče o pleť, tělo, vousy a vlasy, dokonce i speciální produkt k ochraně tetování. Za druhé je komunitou chlapů, kteří se nebojí měnit styl a zároveň to neberou příliš vážně. Jediné potřebují, je pár dobrých produktů.

Davidovy tajné přísady tvoří spirulina a quinoa, což je ve spojení s kosmetikou trochu neobvyklé, ale jsou to superpotraviny bohaté na živiny a vitaminy, a tak skvěle posílí vlasy i vousy. Navíc přípravky slibují vyhladit a rozzářit pleť i vzpružit unavené tělo.

V ČR se dají všechny produkty zakoupit exkluzivně pouze na Notinu. K nákupu nad 999 Kč prodejce poskytuje i dopravu zdarma. Kdo má raději odzkoušení na vlastní kůži, může se zastavit v Barber shopu Charakter ve Štěpánské ulici na Novém Městě v Praze. Je to první barber shop ve východní Evropě, který se značkou House 99 pracuje. Kosmetika je v ČR spojována s Leošem Marešem, který ji na svém instagramovém účtu několikrát vychválil. Objevil se i na akci k uvedení značky, kde se nechal od barbera oholit a následně opečovat několika výrobky House 99. „Asi se teď začnu mazat. A super věci mají na vlasový styling a na vousy,“ zaznělo pak na jeho profilu.

Proč právě název House 99? „Název House (dům) jsem zvolil proto, že mým cílem je pomocí značky vybudovat komunitu otevřenou všem. A 99 protože rok 1999 byl pro mě zlomový. Hodně se v něm v mém životě změnilo – oženil jsem se, Manchester United získal tři tituly a narodil se náš nejstarší syn Brooklyn,“ vysvětluje David.

Každý jeden produkt je inspirován jeho životním stylem, nebo jeho vzhledem. Ze značky House 99 má ohromnou radost a je na ni moc hrdý. S výrobou se nespěchalo a vytvořily se skutečně kvalitní výrobky, aby pomohly každému dosáhnout jeho vysněného stylu.

Celkové portfolio péče o vzhled: 21 produktů se 4 STAR produkty

Péče o pleť:

Čisticí pěna na obličej PUREFECTLY NEAT (125 ml)

Tonizační pleťové mléko SPRUCE UP (200 ml)

Hydratační krém GREATER LOOK (75 ml)

Hydratační krém SPF 20 BROAD DEFENSE (75 ml)

Balzám na oči TRULY BRIGHTER (15 ml)

Péče o tělo:

Mycí gel na tělo a vlasy POLISH UP (150 ml)

Deodorant ve spreji COOL OFF (150 ml)

Hydratačníkrém na tetování SPF 30 BOLD STATEMENT (125 ml)

Péče o vousy:

Čisticí mýdlo GET GROOMED (150 ml)

Balzám na vlasy a vousy SERIOUSLY GROOMED (75ml)

Olej na vousy SOFTER TOUCH (30ml)

Krém na holení NEAT CUT (125 ml)

Pěna na holení SMOOTH CUT (200 ml)

Mýdlo na holení SHARP CUT (50 ml)

Péče o vlasy a styling:

Zhušťující šampon pro každý den GOING BIG (250 ml)

Uhlazující šampon & kondicionér TWICE AS SMART (250 ml)

Zklidňující šampon proti lupům STRIP CLEAN (250 ml)

Pomáda na vlasy SMOOTH BACK (80 g)

Modelovací hlína CHANGE IT UP (80 g)

Fixační sprej TIGHT GRIP (150 ml)

Gel na vlasy GOING STRONG (100 ml)

Video najdete na https://www.youtube.com/watch?v=iTYMtN6Cn8g

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “David Beckham: pánská kosmetika House 99”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *