Rubriky

Dodejte dnům nádech výjimečnosti

To je filozofie světa Biagiotti a zároveň esence, která spojuje tři generace žen Biagiotti – Delii, Lauru a Lavinii. Nálady, pocity a zážitky zastavují čas a činí ho výjimečným. Jako stroj času vás vůně FOREVER provede minulostí a probudí vaše smysly. Parfém má moc vyvolat vzpomínky – na momenty a osoby, které v nás zanechaly nesmazatelnou stopu. Má moc probudit v nás touhy a naděje budoucí. Vyvolat obrazy z našich snů, abychom se pak mohli navrátit do přítomnosti a prožívat ji s větší radostí. Zvěčnit momenty, kdy bychom si přáli zastavit čas. Vůně Forever je nekonečná, stejně nekonečná jako láska ženy, kterou vyjadřuje štědře a s vášní.

Vůně:

„Vzpomínka je něco, co máte, nebo něco, co jste ztratili?“ ptá se Woody Allen ve filmu Jiná žena. Jordi Férnandez, parfémář firmy Givaudan, odpovídá složením vůně Forever, parfémem, který patří do rodiny květinových/chypré/gourmand vůní.

V hlavě cítíme naléhavé tóny evokující silné city (italský bergamot, červené bobule, černý rybíz, tóny jablka a hrušky). Energizující srdce vůně evokuje změnu a nadšení z objevování něčeho nového (růže, konvalinka, fialka, pralinky a tuberóza). Základní tóny jsou jemné ale vytrvalé a spolehlivé jako láska ženy (vanilka, pižmo, fazolky Tonka, benzoin z Laosu).

Flakon:

Má tvar vertikálně převráceného symbolu pro nekonečno. Tento symbol stvořil matematik John Wallis v roce 1655. Alternativně se nazývá „lemniscata“ neboli stuha v latině. Flakon vůně Laura Biagiotti byl inspirován smyčkami metalické stuhy, která se ovíjí okolo víčka a lahvičky. Růžový odstín parfému viditelný skrze průhledné sklo je v dokonalém souladu s růžovým zlatem kovového zdobení, které je cíleně na spodu flakonu ponecháno „nedokončené“. Není lepší oslavy ženské lásky: nekonečné a bez hranic.

Příběh:

Vizuální podoba vůně je věnována Lauře Biagiotti, která milovala nekonečnou schopnost ženy milovat. Kampaň byla natáčena v Římě, domovině značky Laura Biagiotti. Tváří je herečka a modelka Laura Chiatti, světlovlasá italská diva.

K dostání exkluzivně ve FAnn parfumeriích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dodejte dnům nádech výjimečnosti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *