Rubriky

Dodejte nehtům party look

Dlouho jsme byli uvězněni v nečinnosti a teď toužíme přenést se do budoucnosti. Přehlídková mola ukazují retro-futuristický vzhled, který se inspiruje světem sci-fi a vesmírným dobýváním. Budoucnost v podobě kolekce SO Future od značky Mavala je zaplavena deštěm zlata a stříbra, elektrizovaná kovovými odstíny a futuristickými texturami, vyzařuje zimní sezóna silnou energii a extravaganci.

Black & white, fantastické chromatické duo, které je stále v módě. Všudypřítomná černá ztělesňuje comeback nočního života s královnami noci, nekonečnými party a lákavým nebezpečím, zatímco bílá svou nevinností zjemňuje nestřídmost a bujarost okamžiku. V kontrastu s neonovými barvami a třpytkami se objevuje rozkvět šeříku, symbolická barva ženy, která vždy hledá jemnost a zkoumá své nitro.

Odstíny:

Kolekce MAVALA SO FUTURE Color’s odráží uhrančivý souboj barev, v jehož středu se perfektně snoubí denní elegance a noční extravagance.

GOLDEN CLASH – zlatě a měděně třpytivá, jako kontrast hvězd bláznivých nocí

ROYAL GOLD – čistá a sytá zlatá, jako velkolepost královských klenotů

STAR PALACE – stříbřitě třpytivá, jako zářivé šperky moderních princezen

PRECIOUS LILAC – měkce a rafinovaně šeříková, jako symbol nadčasové elegance

MOON CHIC – měsíčně bílá, čistá a přirozená, jako svatozář nevinnosti pod hvězdami

FASHIONISTA BLACK – černozlatě třpytivá, jako královna tanečního parketu po půlnoci

Křemík v produktech MAVALA:

Anorganický křemík můžete najít v produktech Mava-White, Color-Matt anebo Ridge Filler. V nových kolekcích laků na nehty MAVALA se vyskytuje organický křemík, a to ve formě derivátu organického křemíku (INCI Dimethyl Oxobenzo Dioxasilane). Zvyšuje přítomnost křemíku vyskytujícího se v nehtech a tím přispívá k jejich kvalitě a odolnosti.

Přínosy křemíku:

Křemík hraje důležitou roli v odolnosti a pružnosti tkání. Posiluje kožní bariéru, urychluje proces hojení, zmírňuje známky stárnutí anebo zlepšuje kvalitu nehtů a vlasů. V těle se vstřebává organický křemík. Anorganický křemík, například křemen anebo slída, poskytuje pouze mechanický ochranný účinek jako minerální filtr.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dodejte nehtům party look”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *