Rubriky

Dokonalá kamufláž

Vaše pleť není tak dokonalá, jak byste si přála? Nedaří se vám skrýt nedokonalosti ani pod rouškou? Značka SynCare představuje novinku kamufláž SynCare Soft Touch korektor, který perfektně kryje pigmentace, nerovnosti pleti i kruhy pod očima. A pokud je potřeba vyšší krytí, poslouží osvědčený Soft Touch.

SynCare SOFT Touch korektor (350 Kč)

Je lehký, neviditelný, voděodolný a houževnatý, zkrátka dokonalá kamufláž nedokonalostí pleti. Mohou to být pigmentace, menší jizvy nebo třeba kruhy pod očima. Obsahuje vysokou koncentraci pigmentů, které dávají přípravku intenzivní schopnost krytí po dobu až 18 hodin. Díky použité invisibility technologii se opticky přizpůsobí barvě pleti a je na ní prakticky neviditelný. Obsahuje zvláčňující složky proti vysoušení, takže je ideální korektorem pro vyhlazení a prosvětlení míst, kde jiné přípravky selhávají – např. očního okolí.

SynCare SOFT Touch korektor obsahuje minimum konzervačních látek, které nahrazuje BIO substance s antibakteriálními účinky. Lehká emulzní konzistence umožňuje jeho snadné nanášení a rovnoměrné porytí bez viditelných přechodů. Výsledkem je dokonalé krytí drobných nedokonalostí a sjednocení pleti s celodenním efektem.

K dostání v lékárnách, kosmetických studiích značky nebo e-shopu značky.

Profesionálové v péči o pleť na make-upech SynCare oceňují: přirozenost barev, krycí schopnost, ideální přilnavost a přirozený výsledek. Obzvláště pak cení i to, že pleť nevysušují a neucpávají póry. Kosmetická poradkyně Nela Pospíšilová hodnotí Syncare jako č. 1 a vysvětluje proč. „Běžné make-upy obsahují rostlinné nebo syntetické oleje. Ty sice nesou pigment, ale zůstávají na pleti, často ucpávají póry a jsou absolutně nevhodné např. pro mastnou nebo citlivou pleť. V čem jsou SynCare make-upy jiné? Mají vysoký obsah barevných pigmentů, vázaných na polysiloxany. Ty zůstávají na povrchu pleti, nevstřebávají se a pleť tím nezatěžují. Naopak. Chrání ji po celý den, takže působí velmi upraveně, jako právě nalíčená. Make-upy jsou navíc propustné pro molekuly kyslíku, takže pod nimi pokožka dýchá. K těmto přednostem se navíc přidává přirozený efekt. Trendem je zakrýt nedostatky, a přitom působit jako nenalíčená. S make-upy SynCare je radost pracovat.“

SynCare SOFT Touch je luxusní krycí voděodolný make-up pro zakrytí nedokonalostí pleti. Neznatelnými se stávají skvrny i drobné vrásky, které dokonale kamufluje díky vysoké koncentraci přirozených pigmentů, odrážejících světlo. Další účinnou složkou je speciálně upravovaný včelí vosk. Dokáže vyplnit a minimalizovat drobné linky a viditelně zjemnit a vyhladit povrch pokožky. Výsledkem je na pohled i na dotek půvabně hladká a dokonale upravená pleť po celý den. Tento krycí make-up je vhodný pro denní líčení i večerní příležitosti. Nevysušuje pleť a neucpává póry, proto ho dobře snáší suchá i mastná pleť. Mimo to, že pleť zkrášluje, ji současně chrání před nepřízní počasí, mrazem, sluncem a větrem.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dokonalá kamufláž”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *