Rubriky

Dopřejte si domácí SPA

Máte za sebou náročný den a cítíte potřebu vypnout? Relaxujte! Dopřejte si regenerační bylinnou koupel SynCare s přídavkem mořské soli a nechte se hýčkat. Obsažené ingredience uvolní tělo, zklidní nervy a vyladí vás do pohody. Když si k tomu ještě aplikujete lehké regenerační sérum, budete vypadat jako znovuzrozená.

Regenerační bylinná koupel SynCare

Koupel má hojivé účinky a odstraňuje stres i fyzickou únavu. Ovesné vločky a lněné semínko krásně regenerují pokožku, květy levandule zklidňují podrážděnou mysl a novou energii dodává úžasné aroma pomerančového oplodí mísící se s poupaty hřebíčkovce a mořskou solí.

Praktické balení v jemném nálevkovém sáčku z netkaného textilu umožňuje vytvoření relaxačního rituálu v domácím prostředí. Ze sáčku, umístěného do koupele se pozvolna uvolňují účinné extrakty po dobu 15 minut. Současně si s ním můžete masírovat pokožku těla i obličeje a tím příjemně zakončit svůj SPA rituál. Nepoužívejte žádné mycí přípravky, pouze pokožku po koupeli osušte.

Syncare Retinal C firming pro intenzivní regeneraci

Sérum má vysoký obsah retinolu, který obnovuje svrchní buňky pokožky a zjemňuje pleť. Viditelně ji projasňuje, vypíná a vyhlazuje drobné nedokonalosti. Obsažený vitamin C působí proti volným radikálům a tím dlouhodobě zpomaluje stárnutí pokožky. Současně zvyšuje tvorbu kolagenu a sjednocuje pleť.

Retinal C firming má formu lehkého séra, které se ihned vstřebává a nezatěžuje pleť. Aplikuje se ráno a večer během 28denní kúry. Jedinečně čisté složení přináší séru vynikající snášenlivost všemi typy pleti, včetně citlivé. Luxusní balení v jednotlivých ampulích zajišťuje maximální čistotu přípravku při každé aplikaci. Bohatý koktejl účinných látek přináší pleti potřebnou regeneraci bez rozdílu věku.

Přípravky SynCare je možné zakoupit v lékárnách a kosmetických salonech.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dopřejte si domácí SPA”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *