Rubriky

Duo parfémů pro ni a pro něj

Značka LIU JO je postavena na zvláštním a jedinečném zájmu o moderní ženu. Estetika a etika mohou existovat vedle sebe a vzájemně se inspirovat. Je tomu již několik let, kdy z jejich spojení vzešel manifest značky #BetterTogether. Ten klade respekt k planetě a společenskou zodpovědnost do centra všech aktivit, které směřují stále více k využívání přírodních zdrojů a rozšiřování obyvatelného teritoria. Nyní značka představuje dvojici nových vůní pro ni i pro něj, které odkrývají příběh moderní, kontroverzní, propojené a ve svých požadavcích náročné generace.

 Parfém JO z linie Liu Jo Lovers je inspirován White label kolekcí Liu Jo, v níž se casual – neformální prvky stávají inspirací pro luxusní glam módu. Značka ji věnovala ženám, které rády experimentují s novým, moderním stylem. Oblečení pro každodenní příležitost je pro ně vyjádřením jejich výjimečného sebevědomí. Ve svojí White label kolekci objevuje značka Liu Jo nové možnosti, odkrývá nové troufalé kombinace různých částí oděvu. Žena White Label následuje svou svobodnou, ženskou duši, kombinuje denim s průhlednou látkou, jemné tkaniny ve štíhlém střihu, odhaluje různé překvapivé protiklady materiálů v superženských, svůdných kombinacích.

LOVERS JO – PRO NI

Extrémně ženská, okouzlující a troufalá, současně však neformální, sebevědomá a se závěrečnou třešničkou „růžové“ dívčí síly. Značka Liu Jo miluje ženský, smyslný a zářící styl. Glam-chic módní parfém s dotekem italské hrdosti, díky níž je její nositelka jedinečná, přitažlivější a veselejší ve šťavnatých ovocných tónech spojených v kvetoucím, slunečném a mladistvém akordu.

HLAVA – karamelizované jablko, růžový grapefruit, černý rybíz

SRDCE – fialka, jasmín, pivoňka

ZÁKLAD – hnědý cukr, cedrové dřevo, virginské pižmo

veganská formule

Parfém U z linie Liu Jo Lovers v sobě nese ducha a hodnoty módní linie Liu Jo Uomo. Značka se rozhodla expandovat na území pánské módy v rámci italského partnerství se společností co.ca.ma. V propojení městského dynamismu s aktuálními trendy vzniká moderní, sebevědomý a pohodlný look. Pánská kolekce Liu Jo vyjadřuje kreativní filozofii značky v mužském světě – kombinuje různé nálady a přístupy, když casual sportovní kousky dává dohromady se svěže moderním městským street stylem a současně klasickými společenskými prvky oděvu.

LOVERS U – PRO NĚJ

Výjimečně dynamický, troufalý, kosmopolitní, odhodlaný a sebevědomý, se závěrečným nádechem tmavé mořské modři. Liu Jo Uomo zosobňuje mužskou esenci značky a spontánně v sobě spojuje přirozený mužský šarm a nezaměnitelné italské dědictví. Univerzální, neformální vůně s italskou duší. Muž Liu Jo ví, jak být trendy a jedinečný díky svěží, zelené aromatické vůni s šumivým a kořenitým nádechem, která odhaluje jeho moderní osobnost.

HLAVA – italský bergamot, zázvor, cedr

SRDCE – pelyněk, levandule, lístky fialky, kadidlová pryskyřice

ZÁKLAD – virginský cedr, černý eben, guajakové dřevo, ambra

veganská formule

Exkluzivně ve FAnn parfumeriích, www.fann.cz.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Duo parfémů pro ni a pro něj”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *