Rubriky

Extrémně návyková vůně

Nesmírně smyslná, ženská a vzrušující. Je to láska na první přivonění, nepostradatelná vůně, která volá: nebojte se být jiná. Supersíla ve třpytivém glamrockovém flakonu. Svatý grál všech milovnic vůní. Přesně to je nový parfém BLACK OPIUM EAU DE PARFUM EXTREME od YSL Beaute.

Black Opium Eau de Parfum v roce 2014 přetvořila pojem olfaktorické závislosti se svou historicky první záplavou akordu černé kávy v dámské vůni, který doplňují přitažlivé bílé květy a omamná vanilka. Její účinek byl elektrizující. Jako když se do žil vyplaví adrenalin. Dávka čirého ega pulzujícího celým vaším organismem. V roce 2021 posouvá YSL Beauty hranice intenzity s vůní BLACK OPIUM EAU DE PARFUM EXTREME. Radikální nová intenzita posílená o nótu ultra černé kávy a o výraznou extrémně dlouhotrvající nadměrnou dávku pačuli, zkrášlená mimořádně ženským buketem bílých květů. Návyková vůně, která dosahuje nových výšin. A představuje skutečný olfaktorický blackout.

Hrdinka vůně BLACK OPIUM Zoe Kravitz, výraznější odvážnější a více sexy než kdy předtím, posouvá tuto ságu na další úroveň v rámci nové průlomové kampaně režírované špičkový filmařem Jodebem. Video je prodchnuté energií počítačových her a je ohromujícím ponořením do digitálního světa BLACK OPIUM pohybujícího se na hraně mezi reálným a virtuálním světem, přičemž portál mezi nimi činí záběr na BLACK OPIUM Eau de Parfum. V čem hra spočívá? V hledání Grálu.

BLACK OPIUM EAU DE PARFUM EXTREME, nová generace orientální gurmánské vůně od Yves Saint Laurent ..#CrossIntoTheExtreme

S vůní BLACK OPIUM EAU DE PARFUM EXTREME se rebelská ikona značky YSL Beauty vrací ke svým temným kořenům. Černobílý kontrast původní parfémové vody je doveden k maximálnímu napětí. Extra černá káva. Ultra bílé květy. Žádné ústupky. Žádné limity. Autoři původní parfémové vody, mistři parfemáři Nathalie Lorson, Olivier Cresp, Honorine Blanc a hlavní parfemářka Marie Salamagne prozradili, čím se při tvorbě nové varianty vůně inspirovali: „Je to ponoření do nejextrémnější temnoty noci, kdy zhasnou světla velkoměsta.“

V nočním světě vůně BLACK OPIUM EAU DE PARFUM EXTREME se od první vzrušující aplikace až po mimořádně dlouhotrvající sexy doznívání vůně rozvíjí svěží paleta temných olfaktorických nót. Akord extra černé kávy. Aroma čerstvě připraveného šálku kávy přímo z kávovaru. Příliv čisté energie, zachycený přímo ze šálku a přetvořený do vonné nóty exkluzivně pro YSL BEAUTY. Ve vůni BLACK OPIUM EAU DE PARFUM EXTREME získává tento energizující charakteristický akord parfémové vody temnější, tvrdší podobu, která je umocněná plnou hořkostí černého kakaa.

Hluboké pačuli, esence rockové elegance v této nové variantě vůně, mění pravidla hry. Jako tajemná síla vůně BLACK OPIUM EAU DE PARFUM EXTREME dodává pačuli charakteristickému kávovému akordu vůně svou sametově dřevitou hloubku a neuvěřitelnou výdrž.

Může být flakon vůně sexy? Ale ano, zejména když je celý oděný do černých třpytek jako mnoho vyhraněných a mimořádně žádaných večerních kousků od značky Saint Laurent. Design, který je celý pokrytý dekadentními třpytkami odráží intenzitu vůně, kterou ukrývá.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Extrémně návyková vůně”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *