Rubriky

Hravé holčičí lakování

Snad každá holčička se ve svých hrách občas snaží napodobit maminku, ovšem když si k tomu vypůjčí její kosmetiku, může to být pořádná divočina. Pořiďte svým malým parádnicím kreativní sadu Bo-Po aktivity pack s revolučními dětskými laky, které jsou zdravotně nezávadné a šetrné k dětským nehtíkům. Pro jejich odstranění není potřebný odlakovač a speciálně navržené lahvičky zajistí, že se jejich obsah nikdy nevylije, takže lakování s nimi hravě zvládnou i ty nejmenší.

Nové kreativní sady Bo-Po aktivity pack obsahují 2 laky na nehty, které stačí jednoduše nanést a nechat zaschnout, a více než 300 samolepek, jimiž mohou dívky své nehty dozdobit. Vybrat si mohou ze 4 lákavých kolekcí, inspirovaných komiksovými hrdinkami, jídlem, zimní krajinou či tropickým rájem, a doplnit tak svůj styl či aktuální náladu.

A když budou chtít svůj vzhled změnit? Jednoduše lak z nehtů sloupnou a hned mohou lakovat znovu. Bo-Po laky neobsahují acetylen ani toxické látky, jsou zdravotně nezávadné a šetrné k dětským nehtům. Snadno se nanášejí i odstraňují.

Nové sady Bo-Po aktivity pack zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Hravé holčičí lakování”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *