Rubriky

Hřejivá jako letní slunce

Magická, jantarově hedvábná a především hřejivá jako letní slunce. Taková je novinka Ambre Cello parfémářského domu L‘Orchestre Parfum.

Tradiční flakon ukrytý v krabičce s notovým zápisem v sobě skrývá perfektní aromatickou kombinaci, jejíž vznik ovlivnila  stará arabská legenda o nomádském muzikantovi, který putoval pouští se svým starým dřevěným nástrojem, jež v sobě ukrýval tu nejvzácnější ambru. Vůni otevírá italský bergamot a zklidňující myrha, tělu vůně dominuje éterický benzoin a tonkové boby, závěr ovládá ambrové dřevo a vanilka.

Značka L‘Orchestre Parfum propojuje umění hudby a svět vůní vytvořených z těch nejlepších ingrediencí, ručně vyráběných ve Francii, vhodných pro ženy i muže, kteří dokážou „naslouchat parfému“…

Jak o sobě říká zakladatel L‘Orchestre Parfum Pierre Guguen, je současně jak parfumérem, tak hudebníkem. „Mé nejintenzivnější zážitky a vzpomínky byly ovlivněny těmito dvěma světy, omamným světem vůní a uměním hudby. Ty dokážou tvořit dokonalou harmonii.“ L‘Orchestre Parfum vytvořil, aby oživil tyto emoce a zároveň se o ně podělil. „Umění nosit hudbu, naslouchat parfému“, to je jeho myšlenkou.

A jak značka vznikala? Její zakladatel navštívil mnoho ateliérů, kde se vyrábí ty nejlepší strunné hudební nástroje. A spolupracoval s těmi nejlepšími řemeslníky, aby dokázal „cítit“ a uchopit vůni hudebních nástrojů: vůni dřeva, ze kterého se vyrábí kytary, mosaz pozounu, kůži hudebního nástroje kora …

Veškeré produkty jsou k dostání v butiku Myskino nebo online na www.myskino.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Hřejivá jako letní slunce”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *