Rubriky

Hvězdné šperky s perlami

Německá rodinná šperkařská firma Gellner, jejíž šperky exkluzivně zakoupíte v klenotnictvích Halada, získala prestižní ocenění International Jewellery Design Excellence (IJDE) 2019. Prsten „Stars in Heaven“ dostal díky svému pozoruhodnému designu „Aesthetic Award“ jednu ze čtyř cen této události.

Podmínkou účasti v těchto prestižních cenách je předchozí výhra šperku v jiné soutěži. Prsten Stars in Heaven do soutěže kvalifikovalo vítězství v Inhorgenta Award 2018 v kategorii „Fashion Jewelry Brand of the Year“. Prsten je inspirován noční hvězdnou oblohou a stejně jako ona i Stars in Heaven přitahuje všechny pohledy. Černá nerezová ocel v kombinaci s 18karátovým růžovým zlatem a perlou je výtvorem designera Michaela Weggenmanna.

O značce Gellner: „Šperk má přinést radost a podtrhnout individualitu ženy.“

Láska ke kultivovaným perlám a fascinace jejich magickou krásou stály u zrodu rodinného klenotnictví Gellner. Heinz a Tove Gellnerovi začali vyrábět perlové šperky v roce 1967 a v rodinných stopách dnes hrdě pokračuje jejich syn Jörg. Se stejnou vášní, nadšením pro výrobu šperků i vytříbeným vkusem. Klenoty Gellner jsou klasicky elegantní i hravě moderní, minimalisticky jednoduché i honosně velkolepé. Svůj vysněný šperk si zde vybere každý. „Pravá krása pochází zevnitř. Naše perly jsou toho jasným důkazem. A naším posláním je těmhle kráskám postavit to nejlepší pódium,“ říká Jörg Gellner.

Každá perla je unikátní a jejich kvalitu dokážou spolehlivě odhalit pouze zkušení odborníci. Jörg Gellner pečlivě vybírá perly pro své šperky na těch nejprestižnějších místech a jeho požadavky na kvalitu kultivovaných perel jsou velmi přísné. Pouze tak mohou vznikat okouzlující kolekce neodolatelných perlových klenotů, které si oblíbili lidé z celého světa. Díky dlouhotrvajícím a osobním vztahům s předními farmáři značka nakupuje exkluzivní a vzácné kusy.  Příkladem jsou výjimečně vzácné perly z Fidži, Justin Hunters Pearls. Justin Hunter každoročně sklízí jen asi 25 000 pěstovaných perliček, a proto jsou tyto perly jedny z nejvzácnějších na světě.

Kolekce šperků Gellner spojuje klasický styl s moderními trendy a harmonicky snoubí jemné kultivované perly s módním designem. Ve svých špercích využívá firma perly, diamanty a drahé kovy.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Hvězdné šperky s perlami”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *