Rubriky

Indola účesové trendy ulice – 2. díl

Značka INDOLA připravila pro tuto sezonu dva účesové trendy inspirované módou ulice. Vytvořili ambasadoři je Andy Smith a Paddy McDougall společně s týmem vyhledávačů stylů, aby je kadeřníci mohli v salonech nabídnout svým zákazníkům. Jde o nekonformní trend CIVIL SOCIETY a trend Folk Touch se svěžím přístupem k barvám, o kterém jsme psali včera v samostatném článku.

Kolekce Street Style CIVIL SOCIETY

Vyrovnanost, plynulost, identita – nová generace sílí, přebírá kontrolu a zároveň posunuje standard přirozenosti. Tento trend je o nesmlouvavosti, o používání vzhledu k vyjádření názoru. Moderní, nekonformní přístup se esteticky odráží ve stylu punku, grunge a DIY… „Střih je o postoji a struktuře bez agresivní úpravy … je to dokonale silný, ale přitom snadno nositelný vzhled,“ upozorňuje kadeřník Andy Smith (@andysmith_stylist).

Barva: Trend Civil Society je o čistém zesvětlení a odbarvení vlasů – odstraňuje nežádoucí žluté nebo zelenavé tóny. Vyjádřete svůj názor pomocí opravdové blond barvy a kontrastními #shadowroots, které přidávají na zajímavosti a textuře. DIY blond jsou dokonale moderní díky svěžímu čistému základu, na kterém se vytváří ty nejvýraznější blond díky pečující technologii Hair-Bond začleněné do INDOLA Blonde Expert Zesvětlování.

Styl: Krátké a sestříhané velmi světlé styly jsou plné struktury a originálního přístupu. Vlasy lze sčesat dozadu nebo přetáhnout dopředu a obohatit o hrubou strukturu. Podstřihy získají měkčí linie a výrazné splývající partie evokují moderní grunge styl – maximální dojem a minimální starosti.

Kit:

INDOLA Blonde Expert Zesvětlování s jistotou vytváří silné blond výsledky díky 8 úrovním péče a integrované Hair-Bond technologii v kombinaci s PCC.

INDOLA Strukturující pudr vytváří výrazný objem pro působivé nadzdvihnutí vlasů od kořínků a poddajný matný vzhled.

INDOLA Suchý vosk vytváří přirozený lesk s jemnou fixací a kontrolou.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Indola účesové trendy ulice – 2. díl”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *