Rubriky

Inspirace ikonickou polokošilí Lacoste

Nová dvojice vůní L.12.12 French Panache je inspirovaná ikonickou polokošilí Lacoste a zachycuje esenci její modernity. Vůně jsou odlišné, a přece se doplňují jako dva hrdinové hrající intimní a zlomyslnou hru „chyť mě, jestli to dokážeš…“ Vzájemně se dobírají během šílené honičky městem. Vůně doprovází vzrušení ze svádění, jsou plné energie a svobody pohybu, která je značce Lacoste vlastní. Dnes platí více, než kdy jindy, že „život je nádherný sport“.

L.12.12 French Panache Pour Elle, novou chyprovou s ovocnými tóny, vytvořila Sophie Labbé, která do ní vložila tóny bergamotky, růžového pepře a černého rybízu. Vůně osciluje mezi arabským jasmínem a růžovým esenciálním olejem. Akord Pink Champagne dodává jejímu srdci jiskřivost. Je rozpustilá a oslňující, uhrane vás sprškou bílého dřeva, pižma a pačuli.

L.12.12 French Panache Pour Lui je svěží aromatickou orientální vůní, kterou si vysnil Nelly Hachem-Ruiz. Otevírá se náznaky mandarinky, kardamomu a citronové kůry. Poté zavane hřejivý akord inspirovaný vůní antuky tenisového kurtu, který prochází slunečními tóny s čistou, autentickou energií ovocných a aromatických notách jablka či lavandinu. Plně se pak rozvine v elegantních a moderních tónech santalového dřeva, pačuli a narcisu.

Ikonické flakony L.12.12 French Panache Pour Elle a Pour Lui jsou zdobené slavným logem s krokodýlem, stejně jako původní polokošile Lacoste. Uhlazený design je inspirován komplementárními barvami – rudá a bílá pro ni, královská modrá a bílá pro něj. Barvy jsou zvýrazněné páskem opačné barvy okolo hrdla. Bod uhraný se stylem a elegancí, získaný s pomocí fair play a jedinečné, jasně rozpoznatelné francouzské panache. Čirý duch Lacoste.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Inspirace ikonickou polokošilí Lacoste”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *