Rubriky

Intenzivní matná rtěnka

Giorgio Armani představuje rtěnku LIP POWER MATTE v novém matném obalu, která je k dispozici v 16 odstínech a slibuje výrazný matný finiš v kombinaci s příjemným pečujícím pocitem. Dokonalá rovnováha pudru a pečujících olejů je zárukou matné a intenzivní barvy. Rtěnka LIP POWER se nanáší velmi jednoduše a intuitivně díky charakteristické mu zakončení ve tvaru kapky a díky koncentraci složek na bázi pudru vytváří hladký jednolitý vzhled a matný finiš.

Ve rtěnce LIP POWER MATTE se snoubí speciální složení a design, které zaručují bezproblémovou aplikaci rtěnky. Pudrové částečky ve složení působí jako výplň jemných linek a nerovností na povrchu rtů a umožňují bezchybné nanesení jedním tahem. Hladký povrch těchto pudrových částeček navíc rovnoměrně odráží světlo, což vede k jednolitému finiši a umožňuje bezproblémovou aplikaci. Navíc dodává kombinace olivového a jojobového oleje obsažená ve složení rtům pocit pohodlí hebkosti a hydratace. Tyto lehounké oleje se následně odpařují a fixují barvu na rtech čímž zaručují dlouhotrvající výdrž rtěnky

K intuitivní aplikaci rtěnky LIP POWER MATTE přispívá také tvar jejího zakončení připomínající kapku, který je pro kolekci LIP POWER charakteristický a zajišťuje mimořádnou přesnost při nanášení rtěnky a dokonalý matný vzhled rtů.

Elegantní pouzdro rtěnky LIP POWER bylo přepracováno a jeho spodní část má nyní nový matný vzhled. Pouzdro si zachovalo charakteristické černo červené tóny kolekce LIP POWER, spodní část je černá, horní část je vyvedena v kontrastní červené barvě s matným stříbrným monogramem Giorgio Armani umístěným na vzduchotěsném uzávěru. Toto balení zaručuje dlouhou výdrž svého obsahu čímž si rtěnka LIP POWER MATTE zachovává své optimální vlastnosti.

Působivé barvy: Nová, vysoká koncentrace pigmentů definuje složení rtěnky LIP POWER MATTE a vytváří výrazné matné tóny, které přináší novou úroveň intenzity. Pigmenty se speciální povrchovou úpravou jsou nyní ve rtěnce obsažené ve vysoké koncentraci, takže výsledný efekt odstínu vydrží až 10 hodin a nezanechává na rtech světlý povlak. Minerální pigmenty propůjčují rtěnce matný efekt a jednolité barevné krytí, zatímco lakované pigmenty dodávají barvě výraznou intenzitu, vytvářejí čisté barevné odstíny bez jakéhokoli jiného barevného nádechu. V paletě odstínů, která zahrnuje jak denní nude tóny, tak výrazné matné tóny, zanechávají všechny odstíny silný dojem, ať už vyjadřují každodenní eleganci, nebo nezdolnou odvahu.

Nový spot kampaně LIP POWER MATTE představuje herečku a beauty tvář značky Armani Sydney Sweeney. Film zachycuje Sydney Sweeney s její radostnou a optimistickou náladou a ukazuje, jak LIP POWER MATTE dává těm, kteří ji nosí, sílu přijmout svoji vlastní autenticitu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Intenzivní matná rtěnka”

Napsat komentář