Rubriky

Jak rozzářit zimu? Barevným oblečením!

Máte zažitou představu, že barevné oblečení patří k jaru a létu? Rozlučte se letos v zimě s černočernými kabáty a rozzařte ulice růžovým kabátem, zeleným svetříkem nebo třeba červenými kozačkami. ukázku barevného oblečení, doplňků a obuvi z aktuálních kolekcí značek Cellbes, Deichmann a F&F. Vybírat můžete z aktuálních kolekcí značek Cellbes, Deichmann a F&F.

Pokud nevíte, po jaké barvě sáhnout, zamyslete se nad tím, jaký vliv na vás jednotlivé odstíny mají. Nemusíte být odborníkem na barevnou typologii, abyste viděla, že oranžová vám kupříkladu nesluší, že červená ve vás budí rozporuplné pocity a naopak, že v modré vám třeba vynikají lépe oči.

I zdánlivá maličkost v podobě barvy oblečení vám může zpříjemnit den. Která z nich vám dobije energii? Obecně se za optimistické barvy považují teplé odstíny červené, oranžové a žluté. Pozitivní vliv mají na člověka i uklidňující odstíny zelené, modré nebo pastelově růžové. V konečném důsledku je výběr barev vždy o samotném nositeli. Někdo se cítí líp v pastelových tlumených tónech, jiný v nepřehlédnutelných sytých odstínech.

Ptáte se, jak barvy do svého zimního looku stylově zakomponovat? Fantazii se meze nekladou. Trendem sezóny jsou monochromatické outfity, ale klidně můžete do outfitu zakomponovat i více různých barev. Pokud se lépe cítíte v nenápadném oblečení, zkuste sáhnout alespoň po barevném doplňku. Uvidíte, jaké divy dokáže barva udělat s vaším vzhledem i náladou.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jak rozzářit zimu? Barevným oblečením!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *