Rubriky

Kočičí oči snadno a rychle

Značka L’Oréal Paris představuje novou tekutou linku na oči ve fixu Superliner Flash Cat Eye (249,90 Kč), se kterou si vytvoříte efekt kočičích očí klidně hned po probuzení. Klíčem k úspěchu je nejen samotná linka, ale také odnímatelná šablona, která je připevněná k víčku produktu a zaručuje snadnou aplikaci a vykreslení perfektní linky.

Dokonalé linky jsou stálicí každodenního líčení mnoha žen. Pokud toužíte po lince, která vám zaručí dlouhotrvající výdrž, snadnou aplikaci a pronikavě černou barvu, je linka ve fixu Flash Cat Eye pro vás ta pravá.

Tenký, flexibilní hrot vám zajistí preciznost od vnitřního až po vnější koutek a složení s uhlově černými pigmenty intenzivní barvu pro výrazný pohled. Dosáhněte efektu nejdokonalejších linek v několika vteřinách!

Součástí linky je také odnímatelná šablona na víčku, kterou stačí přiložit k vnějšímu koutku oka a vykreslit tak perfektní ocásek, přímo podle vašich představ. Ideální tvar a délka ocásku závisí na tvaru oka a vašich preferencích, ale nezapomeňte, kočičí oči sluší každé ženě.

Tip Renáty Zelinkové, oficiální make-up artist L’Oréal Paris pro CZ a SK:

„Aplikace linky nebyla nikdy tak jednoduchá. Pomocí přiložené šablony vytvoříte grafickou linku na míru. Stačí přiložit na vnější koutek oka, zvolit směr linky a vyplnit. Linka je na svém místě během okamžiku.“

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kočičí oči snadno a rychle”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *