Rubriky

Kokosové výrobky vám dodají energii

Společnost Wild & Coco nabízí fermentované výrobky na bázi mladého kokosu, které podpoří správné fungování střev a střevního mikrobiomu, a tím vylepší i imunitu. Díky unikátní fermentaci obsahuje každá potravina Wild & Coco miliardy probiotických bakterií speciálně vybraných bakteriálních kmenů přátelských pro lidské tělo. Představujeme vám tři produkty, které vám do života mohou přinést větší živost. Jsou vhodné i pro osoby s laktózovou intolerancí.

Ne nadarmo již otec moderní medicíny Hippokrates říkal v letech 460–370 před Kristem, že všechna onemocnění začínají ve střevech. Proto bychom jim měli věnovat více pozornosti a péči. „Střeva jsou samostatný malý vesmír, který nás propojuje s tím velkým. Ve střevech je až desetkrát víc bakterií, než je lidských buněk v organismu. Pro vyživení bakterií je důležité dodat střevům nejen správné bakterie, ale i správnou potravu. Snídat produkty Wild and Coco je jako upgradování vašeho operačního systému,“ vysvětluje Atrey Rae, zakladatel Wild & Coco.

Vybrali jsme pro vás tři výrobky od Wild & Coco, které vám mohou střevní mikrobiom doslova nastartovat.

Virgin kokosová voda

Panenská kokosová voda z mladých thajských kokosů Nam Hom v bio a raw kvalitě je bohyní mezi vodami. Osvěží každou buňku v těle. Její blahodárné účinky si můžete v nejvyšší čerstvosti dopřát každý den. Kokosové vody pro vás máme i s příchutí.

Natural Primebiotic Cocoguard BIO

Cocoguard je krémové potěšení, které přináší sílu a radost. Tento lahodný fermentovaný výrobek bez cukru s vysokou koncentrací probiotik spojuje jemnost mladého kokosu a sílu živých prospěšných bakterií.

Je vhodný pro všechny, kdo chtějí posílit svou střevní mikroflóru. Tato alternativa jogurtu bez laktózy je vhodná jako snídaně nebo svačinka. Je vyrobená podle unikátního receptu pouze z mladého kokosu, probiotik a kokosové vody v ČR. Jeho lahodná jemně kyselá chuť vás osvěží a pomůže vytvořit pravidelný každodenní rituál pro zdraví. Vyzkoušejte například Cocoguard s příchutí chia a vanilla. Bude vám výborně chutnat s čerstvým ovocem a naší úžasnou granolou.

Kokosový kefír – Symbiotic Coconut Kefir

Extra živý fermentovaný nápoj z mladého kokosu, který energetizuje a obohatí lidský organismus o miliardy prospěšných bakterií. V jednom kefíru je až 150 miliard kokosových bakterií, které podporují zdraví mikrobiomu. Obsahuje mladou kokosovou dužinu, panenskou kokosovou vodu, velké množství super human probiotics a filtrovanou vodu. Pravidelnou konzumací kokosového kefíru zlepšíte svoje trávení, přirozenou odolnost a vitalitu. V tuto chvíli je v nabídce i Sour cherry a Mango Symbiotic Cocofir.

Vysoce funkční produkt pro maximální podporu mikrobiomu vyrábí Wild & Coco v ČR podle vlastního receptu.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kokosové výrobky vám dodají energii”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *