Rubriky

Kolekce Reebok x Victoria Beckham pro jaro 2019

Sportovní a lifestylová značka Reebok představila první kolekci, která vznikla ve spolupráce s módní ikonou jménem Victoria Beckham. Kolekce Reebok x Victoria Beckham pro jaro 2019 vychází ze společného cíle – vytvořit svěží typ prvotřídního sportovního oblečení podtržený jednoduchým, moderním vzhledem. Obsahuje řadu funkčních oděvů, některých v unisexovém provedení, navržených tak, aby uživatele plynule doprovázely po celý den.

Přímou inspirací při tvorbě byly zkušenosti Victorie Beckham ze života v Los Angeles a Londýně. Kolekce tak v sobě spojuje uvolněnou kalifornskou atmosféru s uhlazeným britským krejčovským řemeslem. Výsledkem je sada kousků nezbytných pro výkon i vhodných do městských ulic, která odráží současný životní styl.

Jarní kolekce pro rok 2019 se nese v duchu osobité, čisté estetiky s nenápadným logem, které oslavuje toto partnerství ve třech podobách: logo Reebok, integrované vektorové logo VB a opakující se vektorové logo VB. Modely využívají prvotřídní materiály a technologie a ozvláštňuje je barevná paleta, v níž se mísí sezonní odstíny barvy velbloudí srsti, stříbrné a šedé s klíčovými barvami, jež charakterizují tuto spolupráci – oranžová v tónech západu slunce, černá a bílá.

„Hlavní myšlenkou této kolekce je zkombinovat uvolněnost streetové módy s technickými vlastnostmi sportovních oděvů při zachování minimalistické estetiky mé značky – a zahrnout do kolekce i unisexové modely, což pro mě při jejím navrhování hrálo klíčovou roli,“ vysvětluje Victoria Beckham a dodává:Chtěla jsem kolekci, která udrží krok s nabitým programem, jako je ten můj. Tyto modely mají funkční vlastnosti, které potřebuji v tělocvičně, ale jsou dostatečně jednoduché a přizpůsobivé pro můj životní styl. Každý funkční kousek jsem osobně otestovala při cvičení.“

Karen Reuther, viceprezidentka kreativního oddělení společnosti Reebok, říká: „Victoria Beckham a společnost Reebok nasazují laťku na poli střihu, látek, siluety a konečné úpravy skutečně vysoko a kolekce posouvá definici sportovního oblečení na novou úroveň. Victoriin promyšlený přístup k navrhování se odráží v každém detailu.“

Kolekce Reebok x Victoria Beckham pro jaro 2019 bude snadno dostupná na stránce Reebok.com/VictoriaBeckham či u dalších vybraných prodejců po celém světě. Pro více informací a možnost odběru novinek týkajících se tohoto partnerství a nadcházejících kolekcí navštivte Reebok.com/VictoriaBeckham a sledujte účty @Reebok, @VictoriaBeckham a hashtag #ReebokxVictoriaBeckham.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kolekce Reebok x Victoria Beckham pro jaro 2019”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *