Rubriky

Korekce nedokonalostí pleti se sklonem k akné

Vědci z laboratoří VICHY se rozhodli využít všech odborných znalostí v oblasti problematické pleti, aby ženám pomohli a poskytli jim efektivní řešení, která by léčila jak nedokonalosti, tak pokožku jako celek. Laboratoře Vichy představují novinku NORMADERM PHYTOSOLUTION, péči s dvojím účinkem pro korekci nedokonalostí pleti se sklonem k akné.

NORMADERM PHYTOSOLUTION

Péče s dvojím účinkem pro korekci nedokonalostí pleti se sklonem k akné

Na pleť každý den působí mnoho faktorů, které mohou narušit funkci kožní bariéry. Mezi zásadní vlivy, které mohou pokožku narušit, patří špatný životní styl, nevhodná strava, stres, počasí nebo znečištěné životní prostředí.

Normaderm Phytosolution každodenní péče má dvojí účinek, který byl klinicky prokázán pod dermatologickou kontrolou. Péče koriguje viditelnost pupínků, černých teček a stop po akné a navíc poskytuje 24h hydrataci a regeneruje pleť.

Přípravek má příjemnou nemastnou strukturu, takže se rychle a snadno vstřebává. Zákaznice oceňují, že jde o svěží a lehkou péči umocňující pocit čistoty.

Účinné aktivní látky přírodního původu: Phyco-saccharide, kyselina salicylová, mineralizující termální voda Vichy, probiotický extrakt, kyselina hyaluronová

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Korekce nedokonalostí pleti se sklonem k akné”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *