Rubriky

Kosmetika pro aktivní muže

Sportovní duch a stylová elegance moderního městského muže se snoubí v nové pánské kosmetické řadě Rockface, jejíž domovinou je Velká Británie. Značka cílí na mladé sebevědomé muže, pro něž je péče o zevnějšek neodmyslitelnou součástí každého dne, třebaže pro ni ve svém aktivním osobním a úspěšném profesním životě nemají mnoho prostoru. Vyhledávají proto přípravky, na které se mohou stoprocentně spolehnout s minimálním úsilím – jejich použití je jasné, snadné a pohodlné.

Každý z produktů Rockface má jedinečné složení s využitím unikátních přírodních ingrediencí, jako jsou například extrakty z tasmánského pepře, cizrny nebo zelené kávy. Jejich společnou signaturou je příjemná citrusově dřevitá vůně vyvinutá předními parfuméry. Vévodí jí svěží tóny zeleného jablka, bergamotu, koriandru a mandarinky, ve spojení se vzácnými dřevy svůdně okořeněnými ambrou a pižmem.

 

Složení řady Rockface:

Holení

GEL NA HOLENÍ (200 ml, 139 Kč) umožňuje plynulý pohyb břitů bez tahání. S aktivními chladivými a hydratačními ingrediencemi.

Péče o tělo

SPRCHOVÝ GEL (200 ml, 84 Kč) je určen k mytí pokožky těla i vlasů.

48h ANTIPERSPIRANT DEODORANT (150 ml, 79 Kč) zaručí 48hodinovou ochranu před potem.

48h ANTIPERSPIRANT DEODORANT Hypo Allergenic (150 ml, 89 Kč) má hypoalergenní složení bez parfemace speciálně vyvinuté pro muže s citlivou pokožkou.

Péče o pleť

HYDRATAČNÍ KRÉM All Weather Moisturiser (100 ml, 134 Kč) je vhodný k péči o pleť za jakéhokoliv počasí. Bambucké máslo podporuje přirozenou obranyschopnost pleti vůči nepříznivým vlivům znečištěného prostředí. Extrakt z guarany má povzbuzující účinky pro pleť a antioxidanty minimalizují vliv škodlivého UV záření,

HYDRATAČNÍ KRÉM Sensitive (100 ml, 134 Kč) je určen pro péči o citlivou pleť. Přidaný přírodní extrakt z tasmánského pepře pomáhá vyhladit a zklidnit pleť.

ENERGIZUJÍCÍ MYCÍ GEL NA TVÁŘ (150 ml, 119 Kč) čistí a osvěžuje pleť, působé proti známkám únavy. Obsahuje stimulující extrakty ze zelené kávy, oligopeptidy z cizrny redukují odumřelé kožní buňky.

Přípravky jsou k dostání d DM drogeriích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kosmetika pro aktivní muže”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *