Rubriky

Krajkové tipy na Valentýna

Žena si nepořizuje krajkové prádlo jen proto, aby mohla svádět muže svého srdce. Důležité je, aby se sama cítila krásná, svůdná a žádoucí, i když zrovna nehledá partnera. Česká značka TRIOLA vyrábí dámské prádlo navržené pro české ženy a ušité v Čechách. Za dostupné peníze si můžete vybrat z aktuální kolekce jako stvořené pro svátek zamilovaných.

Podprsenka TRIOLA „balcony“ 26808 v barvě cherry

Tence vyztužená podprsenka balkónového střihu s kosticemi má koše i obvod z jemného vyšívaného tylu. Je vhodná do hlubokých výstřihů a ideální pro menší a střední velikosti. Najdete v barvě cherry ve vybraných velikostech košů od B do H a s obvody od 65 do 95.

 

11

Podprsenka TRIOLA nevyztužená 21797 v barvě bordó

Podprsenka s nevyztuženými koši je ideální pro větší velikosti. Materiál na koších a v obvodu je z funkčního úpletu, horní díl košů zdobí dvoubarevný vyšívaný úplet. Speciální střih s bočními dílky protaženými do ramínek dokáže fixovat poprsí na středu. V koších jsou flexi kostice, které zajistí pohodlí při celodenním nošení. Ramínka jsou komfortně rozšířena. Najdete v barvě cherry ve vybraných velikostech košů od D do I a s obvody od 75 do 100.

Podprsenka TRIOLA 29806 v barvě černé

Bezešvá tence vyztužená podprsenka s kosticemi a s nízkým středem je velmi svůdná a ideální do hlubokých výstřihů. Koše a obvod jsou z efektně vzorovaného úpletu, který se v nabídce TRIOLA již nikdy nebude opakovat. Najdete v barvě černé ve vybraných velikostech košů od B do H a s obvody od 65 do 95.

 

 

Podprsenka TRIOLA 28808 v barvě černé

Pro opravdu velká prsa (K) a stovkové obvody. Sexy bezešvá a tence vyztužená podprsenka s kosticemi a s vysokým sedlem (střed mezi koši), který zafixuje i velká prsa v dekoltu. Koše jsou z jemného hladkého úpletu, obvod podprsenky pak z vyšívaného tylu, stejně jako středové sedlo. Ramínka jsou krásně zdobená tylovou výšivkou. Najdete v barvě cherry a v černé, ve vybraných velikostech košů od B do K a s obvody od 65 do 100.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Krajkové tipy na Valentýna”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *