Rubriky

Lásky, vrásky, bublinky

LIBKA SAFR už ví, že hledání prince na bílém koni sakra bolí. I proto si založila blog, aby se ve svých povídkách a fejetonech otevřeně podělila o pocity, které se dostaví, když vám je třicet nebo když máte čtyřicítku na krku. Její historky jsou zábavné, mísí se v nich humor se sarkastickými postřehy, při čemž autorka nešetří nikoho, ani sebe. Ve svých (ne vždy fiktivních) příbězích se zamýšlí nad vztahy, sexem i ženským světem, ale hlavně odpovídá svým vrstevnicím a vděčným čtenářkám na základní otázku: Proč se všechno tohle děje? A mohou opravdu za všechno muži?

Kniha s názvem LÁSKY, VRÁSKY, BUBLINKY autorky Libky Safr, kterou právě vydává nakladatelství Motto, zachycuje postřehy a situace ze života autorky, která hledá ve vlastních zkušenostech odpovědi na otázky týkající se vztahu mezi mužem a ženou, sexu, ale i rodiny a mateřství. První dílo z řad beletrie autorka stylizovala do krátkých fejetonů či blogů, které humornou formou nastavují zrcadlo jak jí, tak samotným čtenářkám. Neméně podstatnou součástí knihy je důraz na ženskou sílu a důležitost sebelásky ve vztazích. Autorka k tomu uvádí: „Vždycky jsem přemýšlela, jak ženám pomoci, protože vím, že jsou okamžiky, kdy se pomoc sakra hodí. Inspirovat vlastním příběhem a vlastním úspěšným překonáním životních nesnází, mě motivovalo k tomu, napsat knihu. Nejsem feministka a nikdy jsem nebyla, jsem jen pro to, aby se ženy víc milovaly a využívaly svou vnitřní sílu, třeba i pro to, aby s muži dokázaly spokojeně žít a ne bojovat,“ dodává.

Autorku neopouští v knize její pověstný humor a snaží se ho přenést i na své čtenářky. Důležitým sdělením je tedy i jakási „lehkost bytí“, a dává jasně za pravdu známému rčení, že s humorem jde všechno líp, třeba i pád na kariérní dno nebo rozvod. Vše je jen způsob, jak se stát lepším člověkem a něco se naučit. Tak to aspoň vidí autorka sama.

Prodej v běžné síti knihkupectví nebo přes e-shop: youinbody.com

O autorce 

Rodačka z Prahy, kovaná světoběžnice a milovnice bublinek všeho druhu. Kreativní ředitelka módní značky Kinoko, zakladatelka první online módní televize Fashionstars.cz, mnoho let se také věnuje psaní pro lifestylové časopisy. Proslavila se jako návrhářka klobouků pod svou značkou Libka Safr. Její kreace jste mohli vidět na mnoha slavných osobnostech, v kampaních zářili Vlastina Svátková, Veronika Machová, Olga Menzelová. Byla moderátorkou online pořadu Talks about. Píše o svém životě na svém blogu LibkaSafr.cz a ten byl inspirací pro její knihu. Je to žena, co to nikdy nevzdá.

Foto: Lenka Hatašová

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Lásky, vrásky, bublinky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *