Rubriky

Letní kúra s výtažky yuzu a grapefruitu

Francouzská značka profesionální kosmetické péče SOTHYS Paris připravila pro tuto sezonu obličejovou a tělovou kúru s výtažky yuzu a grapefruitu. Originální koncept kombinuje chronobiologii a požitek z ošetření pro odhalení jasu pleti na jaře a v létě. Koktejl vitaminů pleť revitalizuje a chrání před sluncem. Přípravky provoní pleť i pokožku těla svěží citrusovou vůní.

Exfoliační maska 2 v 1 yuzu – grapefruit

Maska obsahuje růžový jíl, který obnovuje jemnost a jas pleti. Jde o jemnou krémovou pastu se zrníčky. Její vůně je svěží, citrusová.

Aktivní látky:

Výtažek yuzu má hydratační, antioxidační vlastnosti. Růžový jíl je čisticí, okysličující, remineralizační a detoxikační. Exfoliační rostlinná zrníčka (zrníčka rýže) zajišťují mechanickou exfoliaci. Koktejl vitaminů (vitamin C, PP a provitamin B5) má regenerační a revitalizační účinky a chrání pleť před poškozením sluncem.

Způsob použití:

Naneste na čistou, suchou pleť. Vyhněte se oblasti očních kontur. Proveďte exfoliaci krouživými tahy. Nechte masku působit 5 minut a smyjte. Používejte 1x až 2x týdně.

 

 

 

 

 

Perleťový sprchový gel yuzu – grapefruit

Jemný perleťový sprchový gel zahaluje pokožku do závoje jemné citrusové vůně yuzu a grapefruitu.

Aktivní látky:

Výtažek yuzu má antioxidační a hydratační vlastnosti. Výtažek grapefruitu je povzbuzující a osvěžující.

Způsob použití:

Aplikujte na navlhčenou pokožku a vytvořte pěnu, poté smyjte. Gel je také vhodný pro koupele.

 

Projasňující čisticí pěna yuzu – grapefruit

Čisticí pěna s lehkou texturou zanechává pokožku hedvábnou, jemnou, svěží a projasněnou, aniž by ji vysušovala. Její vůně je svěží, citrusová.

Způsob použití:

Po odlíčení očí aplikujte 1 až 2 pumpičky produktu na navlhčenou tvář a krk. Konečky prstů jemně masírujte a poté důkladně opláchněte. Dokončete čištění s obvyklou pleťovou vodou.

Produkty Sothys se prodávají pouze v kosmetických salonech nebo spa, kde vás čekají vyškolení profesionálové. Poradí vám a sestaví tu nejlepší péči na míru dle vašich požadavků, typu a momentálního stavu vaší pleti.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Letní kúra s výtažky yuzu a grapefruitu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *