Rubriky

Léto na Bali

Chystali jste se v létě na dovolenou na exotický ostrov Bali? Nemusíte se kvůli omezením pohybu exotiky vzdávat. Nová kolekce líčení od značky SOTHYS Paris je inspirovaná tajemnými tóny nedotčené přírody džungle a aspoň v duchu vás dopraví na nejkrásnější ostrovy Indonésie.

 

Bronzer

Pudřenka v maxi velikosti 18 g přináší univerzální odstín pro matný a přirozený výsledek nalíčení s efektem jemně opálené pleti. Pudr má jemnou texturu a je ideální na jemné prozáření pleti.

Způsob použití: Naneste štětcem na pudr na celý obličej nebo pouze na vystupující části (tváře, čelo, nos) k zachycení světla  a vykonturování obličeje.

Sothys tip: Aplikujte trochu rozjasňujícího pudru do vnitřních koutků očí pro jejich rozjasnění a optické zvětšení, nebo jako oční stín na celé víčko.

Duo pro kouřové líčení očí 30 brun & kaki Sumba

Konturovací tužka na oči a jumbo velikost stínu v tužce na oči pro kouřové líčení v ladících odstínech pro elegantní, sofistikovaný vzhled.

Jumbo tužka pro snadnou aplikaci, perfektní krytí a dlouhou výdrž se zářivým efektem.

Odvážné a divoké líčení

  1. Aplikujte jumbo stín v tužce odstín 30 na celé horní víčko (až k okraji očního záhybu).
  2. Aplikujte konturovací tužku odstín 30 na vnější stranu očního víčka ve tvaru trojúhelníku a poté rozetřete do ztracena směrem do vnitřního koutku víčka.
  3. Pomocí konturovací tužky odstín 30 nakreslete linku podél linie horních a dolních řas a přidejte požadovanou intenzitu.
  4. Použijte na rty rtěnku odstín 237.

Duo pro kouřové líčení očí 40 bronze & cuivré Lombok

Konturovací tužka na oči a „jumbo“ velikost stínu v tužce na oči pro kouřové líčení v ladících odstínech pro elegantní, sofistikovaný vzhled.

Přirozené a elegantní líčení

  1. Aplikujte „jumbo“ stín v tužce odstín 40 na celé horní víčko (až k okraji očního záhybu).
  2. Pomocí konturovací tužky odstín 40 nakreslete linku podél linie horních a dolních řas.
  3. Nakonec naneste na rty intenzivní rtěnku odstín 238.

Intenzivní rtěnka 237 fuchsia Jasmin

Intenzivní rtěnka 238 brun rosé Temple

Středně krycí rtěnka se saténovým efektem zaručuje hladší, komfortnější, intenzivněji nalíčené rty. Má zvláčňující, vyživující a regenerační účinky. K dispozici je okouzlující a elegantní odstín fuchsie a sofistikovaný růžovohnědý odstín. Rtěnka má praktické magnetické uzavírání.

Lak na nehty 315 fuchsia Jasmin

Pro závěrečnou tečku vašeho make-upu je určen nový odstín laku Sothys, který perfektně ladí s barvami této nové kolekce. Troufněte si nosit nový letní odstín laku na nehty, který dodá vašemu vzhledu potřebnou svěžest.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Léto na Bali”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *