Rubriky

Lifting bez jehel a bez bolesti

Dobrá zpráva pro všechny, kdo kvůli kráse a mladistvému vzhledu odmítají trpět. Nová česká značka Element IQ představila svou inteligentní kosmeceutickou péči, která propojuje špičkové biotechnologie, klinicky testované aktivní látky nové generace a know-how korejských laboratoří. Triptych vysoce účinných sér Element IQ míří přesně tam, kde to pleť nejvíc potřebuje a postará se o regeneraci, pevnost, vyhlazení textury a mladistvý jas.

Po regeneračním séru s PDRN a peptidy přichází další hvězda z této promyšlené trojice: liftingové sérum Element IQ Spicule & AHP8 Lifting Skin Serum. Toto sérum se spikulemi, biomimetickými peptidy a mikrobiálními exosomy pleť účinně stimuluje, uvolňuje mimické vrásky a intenzivně podporuje tvorbu kolagenu. Každé sérum kosmeceutického triptychu Element IQ funguje i samostatně, díky promyšlené synergii jsou ale výsledné účinky ještě výraznější a nabízí reálnou alternativu estetické medicíny.

Element IQ Spicule & AHP8 Lifting Skin Serum

Liftingové regenerační sérum Element IQ Spicule & AHP8 kombinuje spikule z mořské houby, biomimetické peptidy a mikrobiální exosomy. Top 3 technologie korejských laboratoří pro regeneraci pleti posilují vzájemně své působení: rozjasňují, krásně vyhlazují texturu, podporují tvorbu kolagenu a posilují kožní bariéru.

Spikule fungují mechanicky jako mikroskopické jehličky. Vytvářejí v pokožce mikrokanálky a tím zlepšují průnik aktivních látek. Zároveň pleti dávají jemný “mikrotraumatický” stimulační impuls k přirozené obnově kolagenu, což se projeví hladší texturou, pevnějšími konturami a svěžím vzhledem. Exosomy Lactobacillus pracují jako chytrý transportní systém bioaktivních molekul tam, kde je pleť potřebuje. Podporují regeneraci, posilují kožní bariéru, zklidňují podráždění a prospívají rovnováze mikrobiomu. O výrazný vyhlazující efekt se postarají peptidy Acetyl Hexapeptide-8 a speciální peptid inspirovaný neurotoxinem hadího jedu. Díky svému “botoxovému” účinku pomáhají uvolňovat napětí mimických linek, zjemňují povrch pleti a podporují elasticitu. Sérum dodá i hydrataci, a to ne ledajakou – multihyaluronátový komplex působí hned v několika vrstvách. Sérum dále obsahuje aminokyseliny glycin, arginin a glutamát pro podporu pružnosti.

Sérum je ideální pro pleť, která ztratila jas, elasticitu a nutně potřebuje restart. Je vhodné pro normální, smíšenou a zralou pleť, ale také pro pleť s nerovnoměrnou texturou, rozšířenými póry, prvními vráskami nebo povrchovými jizvičkami po akné.  Používá se jednou až dvakrát týdně. Po aplikaci se může objevit lehké „štípání“, které je u spikulí žádoucí. Přes den je nutné používat SPF 50.

Více informací: www.elementiq.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Lifting bez jehel a bez bolesti”

Napsat komentář