Rubriky

Lokální péče proti pupínkům

Akné je velmi rozšířený problém, postihující až 80 % teenagerů a 40 % dospělých. Laboratoře Vichy se rozhodly využít všech odborných znalostí v oblasti problematické pleti, aby pomohly a poskytly pleti efektivní řešení, která by zlepšila jak jednotlivé nedokonalosti, tak celkové zdraví pokožky. Představují novinku NORMADERM S.O.S. LOKÁLNÍ PÉČE PROTI PUPÍNKŮM SE SÍROU! Vysušuje pupínky, zklidňuje a zmírňuje výskyt nedokonalostí.

Lokální péče proti nedokonalostem s 10 % síry. Vysušuje pupínky, zklidňuje a zmírňuje výskyt nedokonalostí. Je vhodná pro pleť se sklonem k akné jako doplňková lokální péče v rámci každodenní rutiny péče o pleť. Doporučuje se aplikovat přímo na pupínek na vyčištěné pleti po aplikaci Péče s dvojím účinkem Normaderm Phytosolution.

Aktivní ingredience:

+          SÍRA vysušuje pupínky

+          NIACINAMIDE zklidňuje pleť v místě aplikace

+          KYSELINA GLYKOLOVÁ k exfoliaci pro vyrovnanější pleť

Komplementární péče:

Normaderm Phytosolution Péče s dvojím účinkem pro korekci nedokonalostí pleti se sklonem k akné. Tato účinná péče koriguje viditelnost pupínků, černých teček a stop po akné, a navíc poskytuje 24h hydrataci a regeneruje pleť. Normaderm Phytosolution Intenzivní čistící gel pro pleť se sklonem k akné při každodenním používání pomáhá odstraňovat nadměrné množství séba bez narušení pokožky. Pleť je jemná a do hloubky vyčištěná.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Lokální péče proti pupínkům”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *