Rubriky

Make-up kolekce na rok Buvola

Přivítejte rok Buvola s limitovanou kolekcí značky NYX Professional Makeup. Oblíbené produkty v limitovaných obalech oslavující Lunární nový rok si ihned zamilujete.

Čínský nový rok, nebo také Lunární nový rok či Svátky jara, je jeden z nejvýznamnějších svátků v Číně a dalších asijských státech. Nemá pevně stanovené datum, ale řídí se astronomicky. První den čínského nového roku nastává s novým měsícem mezi 21. lednem a 20. únorem. Letos tento významný den připadá na 12. února 2021, kdy vstoupíme do roku Buvola. Pojďte příchod čínského nového roku oslavit spolu s námi! K příležitosti začátku roku Buvola si připravila značka NYX Professional Makeup limitovanou kolekci svých oblíbených produktů v obalech, které vás nenechají na pochybách – nastal čas oslav, i když jen virtuálních!

LINKY EPIC INK LINER PRO MAGICKÝ POHLED

Vytvořte si precizní oční linky, které jen tak někdo nepřehlédne. S voděodolnými očními linkami Epic Ink Liner zazáříte nejen během nejedné (virtuální) oslavy. Linky se hodí i na každodenní líčení očí, kterým dodají hloubku a krásně je zvýrazní. Intenzivní pigmentace, matný finiš a jednoduchá aplikace – nyní navíc v omamně červeném limitovaném balení. Kdo by odolal?

PALETKA OČNÍCH STÍNŮ ULTIMATE SHADOW PALETTE, KTERÁ SI VÁS PŘIPOUTÁ

Oblíbená paletka Ultimate Shadow Palette v odstínu Warm Neutral nabízí 16 vysoce pigmentovaných očních stínů, se kterými si snadno vytvoříte nude i výrazný look podle vaší nálady. V paletce si můžete vybírat z barev od bílé přes hnědou a zlatou až po oranžovou – nebo je nakombinujte všechny a vytvořte si nepřehlédnutelné a originální líčení. Vsaďte na snadné stínování a řekněte ne opadávání stínů pod oční víčka s paletkou Ultimate Shadow Palette.

 

 

 

 

 

 

 

RTĚNKA SOFT MATTE LIP CREAM ZAVRŠÍ VAŠE LÍČENÍ K DOKONALOSTI

Tekutá matná rtěnka s lehkou texturou Soft Matte Lip Cream si vás získá svou vysokou pigmentací a svůdně matným finišem, který vydrží. Na rtech je velmi příjemná a je odolná vůči rozpíjení. Bonus navíc? Jemná vůně, kterou budete na rtech chtít nosit pořád. Nyní v jedinečném limitovaném balení.

 

Kolekce je exkluzivně dostupná na Notinu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Make-up kolekce na rok Buvola”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *