Rubriky

Mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE se blíží.

Mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE se nově koná v PVA EXPO PRAHA v Letňanech spolu s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA, který je zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku a modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Stěžejními vystavovatelskými kategoriemi veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE jsou nehtová modeláž, manikúra a pedikúra, kosmetika, péče o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo. Veletrh se koná dvakrát ročně a to na jaře a na podzim.

Jarní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE se bude konat 15.–16. 3. 2019 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Jednotlivé obory jsou samozřejmě podpořeny i soutěžemi profesionálů. Na podzimním veletrhu jsme pořádali soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP, finále profesionální make-upové soutěže MAKECUP make-up awards TOP IMAGE LOOK ve složení vizážista, kadeřník a nehtový designer.

Na jarním veletrhu se můžete již těšit na mezinárodní soutěž v malování na tělo BodyArt Czech, semifinále profesionální make-upové soutěže MAKECUP awards, dále Mistrovství ČR v make-upu, soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP a Česko-Slovenskou soutěž holičů/barberů BarberBattle

Zdroj:http://interbeautyprague.cz/

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE se blíží.”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *