Rubriky

Minilaky na cestu kolem světa

Blížící se léto volá po cestování, poznávání dosud nepoznaného a po nových zážitcích. S limitovanou kolekcí minilaků na nehty ALCINA #NAILSTYLES se můžete vydat na pestrobarevnou cestu okolo světa a nasávat atmosféru těch nejpopulárnějších měst. Jednotlivé odstíny jsou pojmenovány po rozmanitých světových metropolích a navštívit tak můžete New York, Tokio, Londýn nebo třeba Istanbul. Jaké město láká k návštěvě vás?

NAIL STYLES 

Minilaky z kolekce Nail Styles září hned 10 různými odstíny s matnými i třpytivými texturami. Dokonale kryjí již v první vrstvě a díky praktickému 5ml balení si je můžete vzít kamkoliv s sebou – třeba na výlet po světových metropolích.

K dostání v těchto odstínech: New York, Amsterdam, Istanbul, Lyon, Sevilla, Tokio, York, Londýn, Edinburgh, Sydney

 

Pomocníci pro dokonalý vzhled nehtů:

Healthy Look Base Coat

Vyhlazující podkladový lak s obsahem vitaminu E vyplňuje rýhy a vyhlazuje povrch nehtu. Opticky také redukuje nežádoucí žlutý odstín nehtů. Má rychleschnoucí texturu a dá se použít jako podklad pod každý barevný lak, ale i samostatně pro přirozeně upravené nehty.

 

Quick Dry Top Coat

Transparentní svrchní vrstvu můžete aplikovat přes jakýkoliv svůj oblíbený barevný lak na nehty. Díky své patentované textuře prodlužuje výdrž barevných laků a zvyšuje jejich lesk. Je rychleschnoucí, takže vaše manikúra bude dokonalá během několika vteřin.

K dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA od května 2019.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Minilaky na cestu kolem světa”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *