Rubriky

Mise dokonalé pleti splněna

Bezchybný make-up. Výjimečný korektor. Pudr pro dokonalý vzhled. A nyní se řada All-Hours od YSL Beauty rozšiřuje. Při hledání absolutní dokonalosti využívá společnost YSL Beauty svých proslulých zkušeností ve sféře kosmetiky se silnými krycími schopnostmi a do své už tak výjimečné řady uvádí nový produkt. Připravte se být dokonalá.

All Hours fixační pudr, nový zachránce vaší pleti

Chybějící článek v portfoliu All-Hours bezolejových make-upů a korektorů je nyní kompletní: doplňuje ho pudr, který pleť dokonale zmatní a udržuje ji bez lesku až po dobu 24 hodin. Řada 8 odstínů zajišťuje, že dokonalosti dosáhnou všechny tóny pleti, od porcelánové až po ebenovou. Fixační pudr ve spojení s odpovídajícím odstínem make-upu All Hours pleť sjednocují, vyhlazují a udržují ji dokonale matnou.

Díky svému složení, které rozptyluje pigment, je snadné pudr navrstvit tak, abyste dosáhla požadovaného krytí, aniž by pudr na pleti vypadal jako maska, jak se často u mnoha fixačních pudrů stává. Pohlcovače mazu jsou s pudrem dokonale smíchány a poskytují tak matující efekt a krytí až po dobu 24hodin. Zvláčňující činidla jsou rozmixována na prášek, který je na dotek neuvěřitelně jemný, snadno se nanáší na pokožku a zanechává ji perfektně hladkou, aniž by ji vysušoval.

All Hours fixační pudr univerzální odstín

Pro dlouhotrvající výsledky během několika vteřin je nový fixační pudr All Hours k dispozici v jednom univerzálním odstínu. Se všemi výhodami fixačního pudru All Hours ale bez zabarvení, tento fixační pudr v neviditelném odstínu odstraňuje lesk a zanechává pleť bez jediné chybičky. Naneste pudrovým štětcem pro lehoučké krytí, nebo aplikujte pomocí houbičky a klepáním produkt navrstvěte pro dosažení libovolného krytí. Dokonalý pro rychlé úpravy a zmatnění make-upu během dne.

Pudr je ukrytý uvnitř matně černé krabičky s lesklými zlatými detaily a klasickým zlatým logem YSL. Tento stylový doplněk v balení obsahuje i oboustranný aplikátor, který může být použit k vrstvení produktu a vytvoření silného krytí, nebo, díky vláknité straně, která absorbuje maz, může být použit k lehkým úpravám make-upu v průběhu dne.

Kampaň All Hours, mise dokonalé pleti splněna

Jste připravena na 24hodinovou cestu? V hlavních rolích se představí Zoë Kravitz a Edie Campbell, ambasadorky YSL Beauty Makeup, na cestě za dokonalostí. Tisková kampaň pro řadu All Hours je zobrazuje na samotném počátku jejich mise do neznáma. Renomovaný fotograf David Sims je zachytil, jak stojí před tabulí odletů na letišti. Díky řadě All Hours a silnému krytí s matujícím efektem jsou skvěle připravené bez problémů překonat i dlouhý let.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Mise dokonalé pleti splněna”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *