Rubriky

Mnoho tváří modelky Veroniky Chmelířové

Letošní léto je barevné, hravé a přeje změnám. Alespoň podle kadeřníka HONZY KOŘÍNKA, který světu představuje svou další kolekci účesů s názvem MANY faces. Vznikla opět v zahraniční – tentokrát v dánské Kodani, konkrétně v její části Nyhaven. „V naší nejnovější kolekci účesů je vidět, že každá žena má opravdu hodně tváří a že záleží jen na ní, kterou zrovna bude chtít ukázat,“ vysvětluje Honza Kořínek. Všechny účesy vytvořil na míru pro modelku a tvář svého salonu Veroniku Chmelířovou.

„Chtěli jsme udělat opět něco jiného, a proto jsme připravili pro jednu modelku různé looky. Pochopitelně jsme k tomu použili paruku z pravých vlasů. Protože takto experimentovat s Veroničinými krásnými vlasy by byl hřích,“ směje se kadeřník. V kolekci MANY faces najdete několik druhů mikád, dlouhé vlasy, ofiny a také výrazné barvy. „To všechno k létu prostě patří. Ofiny se v těchto měsících budou zkracovat tak, aby se v horkých dnech nelepily na čelo. Velkým hitem jsou barevné efekty ve vlasech a hlavně ,unicorn‘ barvičky jsou hodně populární,“ říká o své poslední práci Honza. Příprava na focení trvala několik týdnů. I když se může zdát, že se jedná o jednoduchou práci, je tomu právě naopak. „Museli jsme vše důkladně připravit. Hlavní bylo vybrat správné paruky tak, aby Veronice dobře seděly na hlavě a abychom na místě mohli v klidu fotit. Všechny barvy i střihy jsme ladili přímo na Veronice tak, aby šlo o looky vytvořené na míru,“ popisuje vznik kolekce Honza Kořínek.

I sama Veronika byla překvapena, jak moc ji vlasy mohou změnit. Sama by se prý nikdy k tak razantním změnám neodhodlala. „Jsem blondýna, a tak to zůstane. Vůbec si neumím představit, že bych měla výrazně jinou barvu. Focení v parukách jsem si užila, protože krátkovlasou brunetou určitě nikdy nebudu. Ale na druhou stranu musím přiznat, že ve spoustě těch looků jsem se cítila dobře,“ uzavírá Veronika.

Účesy: Honza Kořínek, Anna Vejvodová, @HairstudioHonzaKorinek

Make-up: Klaudie Havlová, @klaudiehavlova

Styling: Jan Čtvrtečka, @productionHonzaKorinek

Modelka: Veronika Chmelířová, @veronikachmelirova

Foto: Petr Kozlík, @PetrKozlik_photo

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Mnoho tváří modelky Veroniky Chmelířové”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *