Rubriky

Mobil místo fotoaparátu

Milujete focení a točení videí na mobil, ale nechcete novému parťákovi obětovat částky přes deset tisíc? Potom vás určitě potěší novinka od společnosti Xiaomi: nová řada telefonů Redmi. Základní model Redmi Note 9 ukrývá celkem čtyři typy fotoaparátů, s kterými zvládnete širokoúhlé záběry krajiny, stejně jako makro snímky nebo fotografie jídla. Ideální pro všechny foodie nadšence.

Společnost Xiaomi přichází na trh s novou řadou telefonů Redmi. Jde o základní model Redmi Note 9 a vychytanější verzi Redmi Note 9 PRO. Oba dva jsou skvělou volbou pro všechny, kteří hledají cenově dostupný smartphone s nadupaným fotoaparátem.

Vychytaný fotoaparát

Smartphony značky Xiaomi jsou proslulé pro vynikající kvalitu pořízených snímků a videí. Ani tentokrát tvůrci nezklamali, a tak jsou oba dva telefony perfektním parťákem pro zachycení každého okamžiku. Základní model Redmi Note 9 ukrývá celkem čtyři typy fotoaparátů. Hlavní s rozlišení 48 Mpx, následuje 8 Mpx kamera, která zvládne širokoúhlé záběry krajiny. Další dva o síle 2 Mpx se postarají o krásné makro snímky. Ideální pro všechny foodie nadšence. Přední kamera s 13 Mpx potěší zase milovníky selfie.

Nadupanější verze Redmi Note 9 PRO oproti sourozenci fotí s rozlišením 64 Mpx a přední kamera dokonce s 16 Mpx. Ostatní fotoaparáty jsou vylepšeny o třetinu. Největší rozdíl najdete v natáčení videí. Základní verze zachycuje momenty ve FULL HD kvalitě, zatímco Redmi Note 9 PRO to zvládne v lepší kvalitě 4K.

Úsporný a chytrý společník

Krom promyšlených fotoaparátů se nové modely pyšní i slušným výkonem. Akumulátor má skutečně dlouhou výdrž a díky funkci rychlonabíjení vrátíte telefon rychle do hry. Základní verze nabízí ROM o velikost 4 GB, nabitější varianta 6 GB. Oba dva telefony mají prostor pro druhou SIM kartu. Totožné jsou i jejich funkce. Pomocí NFC můžete platit bezkontaktně a díky infraportu lze ovládat spotřebiče na dálku. I jejich paměť je stejná. Dostupné jsou ve variantách 64 GB a 128 GB, přičemž paměťová karta to zvládne rozšířit až na 512 GB.

Láska na první pohled

Novější verze telefonů Redmi lákají i hezkým designem vhodným pro obě pohlaví. Redmi Note 9 bude dostupný ve variantách Forest Green, Polar White a Midnight Grey. Zatímco Redmi Note 9 PRO nabízí barevné provedení Tropical Green, Interstellar Grey a Glacier White. Rozdílnosti telefonů si všimnete ve čtečce otisků. Model Redmi Note 9 jí má umístěnou na zadní straně pod fotoaparátem. Zatímco vychytanější Redmi Note 9 PRO ji ukrývá chytře z boku telefonu. Posledním rozdílem a výhodou modelu Redmi Note 9 PRO je povlak P2i, který by si měl poradit s malým množstvím vody na displeji.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Mobil místo fotoaparátu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *