Rubriky

Módní kolekce by Magdalena Zimová

Když byla Magdalena Zimová, herečka Divadla v Dlouhé, na mateřské dovolené se synem Brunem, hledala nějakou tvůrčí činnost. Vymyslela si spací pytel pro dítě a poprosila svou skorošvagrovou, aby ho podle jejího návrhu ušila. Líbil se, takže ho chtěly i její kamarádky. Vyústilo to ve vznik vlastní značky oblečení pro děti, později ve spolupráci s Divadlem v Dlouhé začaly vznikat i limitované kolekce pro dospělé.

Představujeme vám novou limitovanou módní kolekci Divadla v Dlouhé by Magdalena Zimová. Unisex mikinu, oversize šaty, batoh a ledvinku z limitované kolekce navrhla Magdalena Zimová. Herečka Divadla v Dlouhé už více než pět let úspěšně provozuje vlastní značku oblečení pro děti Cuna vlnami. Divadelní kolekce je rafinovaně jednoduchá, nadčasová a zároveň univerzální a variabilní, s důrazem na precizní střih. Na modelování kolekce spolupracovala módní návrhářka Lucie Bašusová (oděvní značka Katarze). Vše je ušito v Čechách z kvalitní oděvní látky řeckého původu a nitěmi Gütermann. „Snažila jsem se vybírat materiály s velkým podílem přírodních vláken,“ upřesňuje Magdalena Zimová. „Jak mikiny, tak šaty jsou více než z poloviny z viskózy. Další podíl mají vlákna umělá, která dodávají materiálům stálost. Přírodní vlákna tvoří příjemnou a pohodlnou část oděvu, umělá vlákna část praktickou. Model se nesepere, nesrazí a nevybledne.“

Spojení s Divadlem v Dlouhé je jen dlouhé, uvedené na stuhách a nášivkách. Ke každému výrobku z této limitované edice náleží i certifikát s číslem a podpisem návrhářky.

Oblečení a doplňky z této limitované edice jsou ke koupi on-line v e-shopu na https://www.divadlovdlouhe.cz/eshop/modni-kolekce/ nebo osobně v pokladně divadla a ve stánku u šatny při vybraných představeních. Ke každému výrobku náleží certifikát s číslem a podpisem návrhářky.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Módní kolekce by Magdalena Zimová”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *