Rubriky

Mužně smyslná vůně

Společnost Giorgio Armani uvádí limitovanou edici ACQUA DI GIÒ ABSOLU INSTINCT. Rozšiřuje tak řadu Acqua di Giò, kterou představila již v roce 1996 a která vyniká přirozenou a nadčasovou mužností. V Acqua di Giò Absolu Instinct se voda snoubí s těmi nejvzácnějšími dřevy a tím získává unikátní instinktivní charakter.

Nová mužná smyslnost

Acqua di Giò Absolu Instinct, kterou vytvořil mistr parfumér Alberto Morillas, podtrhuje mužný a smyslný prvek, který zaznívá už v srdci Acqua di Giò Absolu. Tento intenzivní motiv se nyní mísí s texturovaným, mysteriózním a instinktivně temným dřevem wengé, které vyvolává dojem žhnoucí a divoké africké přírody. Díky svěžím vrchním tónům italského citrusu, pačuli v srdci a dřevitému akordu v základu se Acqua di Giò Absolu Instinct stává novou návykovou kompozicí, která dokonale vyvažuje vodní tóny a dřevité aroma, které přináší plnější olfaktorický zážitek.

Víc než flakon, je to totem

Limitovaná edice Acqua di Giò Absolu Instinct se ukrývá v lahvičce unikátního designu, který vyniká přirozenou mužností. Inspirací byl temný dřevitý akord vůně a výsledkem pak mysteriózní poloprůsvitný lakovaný flakon tmavě hnědé barvy. Dřevěný uzávěr je zdobený geometrickými indiánskými vzory, odhalující instinktivní charakter vůně, kterou podtrhuje i výrazný zlatý proužek. Jde o víc než flakon na vůni, je to totem mužnosti.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Mužně smyslná vůně”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *