Rubriky

Mybelka: kabelka nositelce na míru

Značka Mybelka přichází na český trh se zcela novým konceptem nabídky jednotlivých modelů kabelek. Zákaznice si sama volí tvar, materiál i doplňky. Výsledkem je kabelka přesně podle jejího vkusu, kterou prostě musí milovat. Mybelka navíc používá kvalitní a odolné materiály, jako hovězí kůže s krokodýlím printem nebo semiš. Každý kus je šitý ručně a vydrží dlouhá léta. Tento způsob prodeje nevyžaduje velké skladové zásoby a majitele značky nenutí do plýtvání a nesmyslných výprodejů. Zákaznice se přímo podílí na konečném vzhledu kabelky a může ji tak považovat opravdu za svou.

Malé holčičky často sní o tom, že z nich budou módní návrhářky. Některým se to splní, jiné jdou odlišnou cestou, ale přesto v nich něco z dětského snu zůstává. „Dáváme našim zákaznicím možnost se při tvorbě Mybelky na chvíli stát designérkami a navrhnout si model podle svých potřeb a v souladu s tím, co se jim líbí. Na základě své osobnosti si vytvoří unikátní kousek, jenž bude jen jejich,“ popisuje, jak to v Mybelce probíhá, zakladatelka značky Agnieszka Kozłowska. „Naše zákaznice se mohou spolehnout, že Mybelka jim bude sloužit dlouhé roky. Kabelky totiž šijeme ručně a jen z těch nejkvalitnějších materiálů,“ doplňuje druhý z majitelů značky Mybelka Adam Farny.

Dodací lhůta nové Mybelky je dva až tři týdny. Za tuto dobu se s láskou a pečlivostí vyrobí přesně ten typ kabelky, který si zákaznice zvolila. Chvilku si počkat se určitě vyplatí, protože originální a nadčasová kabelka pak provází svou majitelku po dlouhé roky.

Více informací naleznete na www.mybelka.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Mybelka: kabelka nositelce na míru”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *