Rubriky

Návod na pleť zalitou sluncem

Jistě jste slyšeli, že čokoláda je dobrá pro váš mozek, ale věděli jste, že dokáže dělat zázraky s vaší pletí? V návaznosti na kultovní výrobek Délice de Poudre Bronzing Powder, značka BOURJOIS představuje svou novou ikonu: Délice de Poudre paletu rozjasňovačů, čtyři pudry prosycené kakaem, které dodají vaší pleti delikátní zdravou prosluněnou barvu. Je to pravý požitek!

Odolejte pokušení zakousnout se do luxusního balení – cukrově růžového obalu, který po rozbalení odhaluje zlatou fólii a „čokoládu“, po které se vám budou sbíhat sliny – a místo toho odhalte pravou podstatu. Uvnitř naleznete (kromě velkoryse velkého zrcátka) čtyři pudry ve svůdných čokoládových odstínech a návod, který nabízí snadné tipy na aplikaci pro vytvoření nádherně zářivé pleti.

Tři rozjasňovače – Sucre d’Orge, Délice Praliné a Dark Chocolate – jsou vhodné pro tóny pleti od světlé až tmavé. Naneste je na lícní kosti a nadočnicový oblouk, mohou se použít odděleně nebo navrstvit na sebe pro vytvoření cíleného lesku, zatímco Dark Chocolate je rovněž výborný na kontury. Na závěr, Cerise sur le Gâteau (a to doslova) třešnička na dortu: univerzální tvářenka, která rozsvítí a ozdraví vaše tváře!

Pro značku Bourjois jsou typické výjimečně jemné, lehké lisované pudry, přičemž tyto pudry nejsou výjimkou, dají se uceleně smíchat štětcem nebo konečky prstů s výsledkem neodolatelně přírodním a zářivým. Plusem je to, že voní stejně dobře, jak vypadají, neboť jsou prosycené kakaovým práškem.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Návod na pleť zalitou sluncem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *