Rubriky

Nechte se unášet na vlnách zábavy

Jak jinak se v horkých letních dnech pořádně osvěžit než u vody či přímo v ní? Skvěle se vám při tom budou hodit nafukovací hračky a doplňky, jež vás unesou na vlnách zábavy a dodají vodním radovánkám nový rozměr. Inspiraci najdete v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys.

Vykutálená zábava

Ve vodě, na pláži i na zahradě si užijete spoustu legrace s NAFUKOVACÍM MÍČEM o velikosti 50 cm, který zdobí oblíbené dětské motivy – Ledové království nebo Auta. Můžete si jen tak házet a pinkat, nebo vymyslet vlastní skvělé hry.

Roztomilí parťáci do vody

Dívkám a chlapcům od 8 let mohou ve vodě dělat společnost praktické NAFUKOVACÍ KRUHY o rozměru 90×76 cm, jež mají podobu zvířátek. Vybrat si lze ze tří roztomilých designů: lama, kočička či lenochod.

Rozjeďte to ve vodě

Spoustu legrace si děti užijí také s NAFUKOVACÍM VODNÍM VOZIDLEM ve tvaru jednorožce nebo draka o rozměru 163×86 cm. Mohou se na něm nechat jen tak unášet vlnami, nebo to pořádně rozjet a uspořádat třeba rodinné závody. Vozidlo má dvě nafukovací komory a dvě odolná držadla. Je vhodné pro děti od 3 let.

Pro ty, kdo dávají přednost poklidnější plavbě a relaxaci na hladině je tady NAFUKOVACÍ MATRACE z masivního vinylu ve třech atraktivních barevných provedeních. Díky rozměrům 183×69 cm poskytne dostatek místa pro pohodlné poležení dětem i dospělým. Součástí balení je také opravná sada.

Osvěžení pro nejmenší

Pokud máte děti ve věku 1 až 3 roky, určitě na zahradě, balkónu či terase oceníte DĚTSKÝ BAZÉN z testovaného masivního vinylu. Jeho přibližná velikost je 61×22 cm, takže nezabere příliš místa, přesto přinese příjemné osvěžení v parných dnech. Součástí balení je také opravná záplata.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nechte se unášet na vlnách zábavy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *