Rubriky

Nedbalá elegance tentokrát pro muže

V době, kdy jsou zavřená kadeřnictví a barber salony, to nemají jednoduché ani pánové. Zejména v případě krátkých střihů je pravidelný zásah odborníka nepostradatelný. Pak jsou jen dvě možnosti – nechat vlasy růst do ležérní podoby, nebo použít strojek. Skotský kadeřník Jason Hall přináší kolekci pánských účesů založených na zdůraznění přirozené struktury a textury vlasů.

Jason Hall zahájil svou kadeřnickou kariéru v Edinburghu v roce 1985 a pak absolvoval stáž v Londýně u světově proslulého Vidal Sassoona. Od května 1994 má vlastní salon v klidné čtvrti Edinburghu a svou práci prezentuje na mnoha prestižních akcích. V loňském roce se stal finalistou soutěže Britský kadeřník roku. Spolupracuje se značkou Kérastase.

Ve své nejnovější pánské kolekci se zaměřil na zkoumání textur mužských vlasů a na možnosti, jak jim správnou péčí (i domácí) dodat požadovaný tvar a hebkost. A samozřejmě na stylingové varianty, které si pánové za použití odpovídajících přípravků, které lze objednat v e-shopu, mohou vytvářet. Třeba i za pomoci svých partnerek.

Účesy: Jason Hall

Make-up: Kelly Cripps

Modelové: Colours Agency

Foto: Desmond Murray

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nedbalá elegance tentokrát pro muže”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *