Rubriky

Neohrožená verze vašeho já

Značka Salvatore Ferragamo představuje novou vůni Signorina Ribelle, neohroženou verzi vašeho já, pod kterou je podepsaná parfumérka Sophie Labbé. Květinově orientálně dřevitá vůně je tvořena neotřelou kombinací zdánlivě obyčejných složek. Signorina Ribelle je mladá, a přitom odhodlaná, bouřlivá, a přitom kultivovaná, nezávislá, a přitom romantická. Signorina Ribelle ztělesňuje paradox zakořeněný ve skutečném životě současné mladé ženy, hrdinky, jež se stala inspirací pro nejnovější voňavou kapitolu Salvatore Ferragamo.

Kdo to je Signorina Ribelle?

To ona udržuje při životě tichou revoluci v podobě odhodlání žít svůj život naplno po svém prostřednictvím každodenního oslavování vlastní jedinečnosti, zdůrazňování předností i přijímání svých nedokonalostí. To ona rozdává světu svoji nekonečně pozitivní energii, mění obyčejné momenty na nezapomenutelné vzpomínky, jež sdílí nejen se svými přímými společníky na cestě životem, ale také se svojí komunitou na sociálních sítích. To ona směřuje svoji sílu a sebedůvěru k povzbuzení jiných žen, zatímco její odhodlání a nezávislé postoje se dokonale zrcadlí v jejím charismatu, okouzlující ženskosti a nezaměnitelném italském stylu. Od dopřávání si šálku espressa po jízdu na vespě s přáteli, každou rutinní činnost dovede proměnit v nezapomenutelný zážitek zanechávající nesmazatelnou stopu ve svém okolí, a to díky umění odhalit a užít si skrytou krásu maličkostí.

Vůně Signorina Ribelle

Esence vnitřní super síly Signoriny Ribelle je přimíchána do neodolatelné vůně, jež díky neotřelým kombinacím povznáší na novou úroveň i na první dojem obyčejné elementy. Kompozice otevírající se ovocným mixem mandarinky a červené hrušky okořeněným růžovým pepřem představuje explozi tónů bílých květin, zahrnující gardénii a pomerančový květ, mísící se s delikátní molekulou ylang-ylang, speciálně vytvořenou pro tuto vůni. Žensky něžné srdce vstupuje do kontrastu s elegantně dřevitým základem složeným z hlubokých tónů santalového dřeva a svěžího pižma a ozvláštněným originálními gurmánskými tóny italské vanilkové zmrzliny a exotického kokosového mléka.

Flakon Signorina Ribelle

Vůně má skleněný flakon obdélníkového tvaru, typický pro kolekci vůní Signorina. Tentokrát je zahalen do výrazné fuchsiové barvy a ozdoben barevně korespondující ikonickou grogrénovou „Vara“ mašlí, nově v nařasené podobě zdůrazňující troufalou stránku nové Signoriny.

Kampaň Signorina Ribelle

V souladu s konceptem oděvních kolekcí „Patchwork of Characters“ tohoto módního domu, první mediální kampaň pro Signorinu vytvořená kreativním ředitelem Paulem Andrewem zobrazuje škálu talentů různých generací navzájem hravě interagujících v situacích typických pro italský životní styl. Tváří vůně Signorina Ribelle je americká modelka Cara Taylor, v režii Gordona Von Steinera. Na snímcích a ve filmu ji doprovází korejsko-americká modelka a DJka Soo Joo Park a modelka Hiandra Martinez z Dominikánské Republiky ztělesňující esence předchozích vůní ze Signorina kolekce, Signorina Eau de Parfum a Signorina Misteriosa.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Neohrožená verze vašeho já”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *