Rubriky

Neonové barvy osvěží líčení

Žhavým trendem v módě i líčení jsou neonové barvy, které inspirují módní tvůrce i vizážisty. „Neonové barvy dodají make-upu šťávu a celkově líčení osvěží,“ říká známý slovenský vizážista TOMÁŠ VIDA a dodává: „Pleť modelky jsem nalíčil velice přirozeně, ale zvýraznil jsem ji vysokým leskem, aby působila mokrým dojmem.“

V první variantě líčení nanesl Tomáš Vida na oči oční stín ve výrazné žluté barvě a zkombinoval ho s kontrastním zeleným odstínem. Zářivý žlutý stín aplikoval i dovnitř očí, aby zvýraznil modelčiny modré oči. Na rty použil jen čirý lesk.

 

 

 

 

 

 

Pro druhý make-up zvolil vizážista expresivnější styl. Oční stíny nanášel netradiční technikou tak, aby líčení získalo umělecký nádech. Kombinoval při tom neonovou barvu s matnou bílou. Pak už jen nanesl na horní řasy klasickou černou řasenku.

 

 

 

 

 

 

Třetí líčení na první pohled zaujme výrazným konturováním čela, spánků a lícních kostí. Vizážista použil výraznou červenou a růžovou, které vystínoval doztracena. Na oči aplikoval pouze zářivou neonovou linku a na rty použil lesklý růžový lesk.

 

 

 

 

 

 

Poslední make-up je postavený na zářivém cyklámenovorůžovém nalíčení rtů. Nejprve je Tomáš Vida vykreslil tužkou a vybarvil rtěnkou ve výrazném cyklámenovém odstínu, pak na ně aplikoval třpytky. Oči nalíčil světle žlutým očním stínem, který zafixoval průhledným leskem.

Make-up & účesy: Tomáš VIDA

Styling: Pinko, Zara

Foto: Jena Šimková

Modelka: Sophia C./M-management

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Neonové barvy osvěží líčení”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *