Rubriky

Nová barva vlasů již za 10 minut!

Docházíte pravidelně do kadeřnického salonu a trápí vás, že tam kvůli barvení vlasů musíte trávit tolik času? Značka Schwarzkopf Professional představuje novinku – šest přirozených studených odstínů barvy Igora Color10, které za pouhých 10 minut změní barvu vašich vlasů a spolehlivě překryjí i šediny.

Brunetek je u nás rozhodně více než žen s vlasy světlými či ohnivými. Studené odstíny barev na vlasy tak patří na trhu mezi nejžádanější. Schwarzkopf Professional proto rozšířil sortiment spolehlivých permanentních barev IGORA COLOR10 o šest přirozených studených odstínů. Ty obarví vlasy během pouhých deseti minut! Tento servis s IGORA COLOR10 je v salonech Schwarzkopf Professional dostupný od června.

Technologie pro rychlou barvu

Rychlost a kvalita jsou klíčovým trendem dnešní doby. Díky technologii Amino Acid Carrier, která funguje jako expresní přenašeč, jsou barevné pigmenty schopné rychleji pronikat do vlasového vlákna. IGORA COLOR10 obarví vlas během pouhých 10 minut. Její pečující receptura umožňuje dlouhotrvající stálost barvy a až 100% krytí bílých vlasů – odpovídá tak na potřebu pohodlné barevné dokonalosti.

Dva NOVÉ styly a servis v salonu

Nové odstíny IGORA COLOR10 nabízí výběr krásných přirozených a studených tónů pro sofistikované a jemné trendové výsledky. TOP firemní kadeřníci připravili dvě nové služby a perfektně zaškolili své kolegy v salonech Schwarzkopf Professional. Jsou to:

Styl Colour Grading, který nabízí sofistikované studené výsledky s krásnými barevnými akcenty. Tento styl vzniká jemným stupňováním pomocí techniky volné ruky. Použitím hlubšího tónu na odrosty a jeho prolínáním se světlejším tónem v délkách vznikne přirozený a viditelně vyvážený vzhled.

Shine Halo je vícerozměrný styl, který kombinuje jemné tóny. Je vytvořený aplikací tří různých barev v organických sekcích s postupem zezadu směrem dopředu. Velikost sekcí a výběr barev je možné pro dosažení zářivějšího vzhledu přizpůsobit podle délky a hustoty vlasů.

Kompletní sortiment 32 odstínů IGORA COLOR10 mohou kadeřníci navzájem kreativně míchat. Oživí tak kořínky, cíleně obarví vybrané partie nebo rychle oživí původní barvu. Díky kratší době barvení představuje IGORA COLOR10 novou možnost pro zákaznice bez sjednaného termínu, nebo pro ty, které se pro barvu rozhodly na poslední chvíli.

Více informací najdete na www.schwarzkopfpro.com.

Nezapomeňte sledovat @schwarzkopfpro na sociálních sítích a držte krok s nejnovějšími styly a inspiracemi IGORA COLOUR10 prostřednictvím hashtagů #IGORACOLOR10 a #IGORA.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nová barva vlasů již za 10 minut!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *