Rubriky

Nový ekologický vánoční papír

Ekologické papírnictví Be Nice nachystalo také na letošní Vánoce nový design balicích vánočních papírů. Těšit se tak můžeme na motiv s názvem Nebeský, kterého se tradičně ujala ilustrátorka Bára z Nikolajky. Papír zaujme svým tmavě modrým podkladem s motivy vánočních procházek a zimního nebe.

Balicí papíry jsou vyrobené ze 100% recyklovaného papíru, jsou pevné, na spodní straně potištěné jemnou mřížkou, takže se dají snadno a rovně stříhat. Krabičky, které se dají velmi jednoduše složit, zase pojmou dárky měkké i všelijakých podivných tvarů, které by se jinak špatně balily.

Papíry i krabičky se dají koupit samostatně nebo v cenově zvýhodněných setech, kde nechybí také jmenovky, designové samolepky a barevně ladící provázek.

V nabídce papírnictví Be Nice samozřejmě najdete také již známé designy balicích papírů a krabiček, oblíbený dopis Ježíškovi, velký výběr vánočních pohledů a přání a letos nově také dárky z papíru jako je například designové Eko bloky Pocta Václavu Havlovi nebo Zelená je nová černá.

Více informací na www.benice-shop.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nový ekologický vánoční papír”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *